Newsello.pl

Natalia Nykiel rozpoczyna trasę "Error Tour"

11 marca koncertem w warszawskiej Stodole Natalia Nykiel rozpoczęła swoją wiosenną trasę „ERROR TOUR”, która liczy kilkanaście miast.
Natalia Nykiel, Sylwester z Dwójką we Wrocławiu
Natalia Nykiel, Sylwester z Dwójką we Wrocławiu

Relacje z koncertu nie pozostawiają wątpliwości, że jest to jedna z najciekawszych i najbardziej spektakularnych klubowych obecnie tras, a frekwencja dotychczasowych koncertów daje jeden komunikat: każdy chce zobaczyć artystkę słynącą ze świetnych występów na żywo!

Na 31 marca w łódzkiej Wytwórni zaplanowano koncert specjalny, z którego powstanie film DVD. W ciągu ostatnich miesięcy Nykiel przygotowywała się do największej tego typu koncertowej klubowej produkcji w Polsce. Publiczność w Łodzi będzie świadkiem multimedialnego widowiska, jakiego nie zaprezentował dotąd żaden polski artysta. Natalia do współpracy nad koncertowym DVD zaprosiła Daniela Jaroszka i Mateusza Dziekońskiego - duet odpowiedzialny m.in. za jej teledysk do utworu „Bądź duży” (Potrójna Platynowa Płyta za singiel, EMA 2015 za videoclip). Jako partnera technologicznego artystka zaprosiła natomiast Brill AV Media międzynarodową firmę działającą od wielu lat na rynku usług audiowizualnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możemy się więc spodziewać, że Natalia po raz kolejny zaskoczy swoich fanów, jak i zelektryzuje publiczność, która zobaczy ją w Łodzi po raz pierwszy.

Trasa "ERROR TOUR”:
31.03 - ŁÓDŹ / WYTWÓRNIA
8.04 - SZCZECIN / GREY
15.04 - RZESZÓW / LIFE HOUSE
22.04 - WARSZAWA / THE VIEW
23.04 - WROCŁAW / ANIMA
24.04 - KRAKÓW / STUDIO
30.04 - CZĘSTOCHOWA / RURA
7.05 - GDAŃSK / B90
12.05 - BYDGOSZCZ / ESTRADA
13.05 - TORUŃ / OD NOWA
21.05 - KIELCE / BOHOMASS LAB

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również