Newsello.pl

Miuosh x FDG. Orkiestra zagrają w Poznaniu

Trasa „Powroty” została przerwana wiosną przez pandemiczny kryzys. Część koncertów wg planów ma odbyć się jesienią 2020.
Miuosh x FDG. Orkiestra (materiały prasowe)
Miuosh x FDG. Orkiestra (materiały prasowe)

Z uwagi na zmienną i dynamiczną sytuację w branży koncertowej chcemy je przyśpieszyć i spotkać się z Wami w bezpieczniejszych warunkach. Dlatego też koncert poznański przeniesiony zostaje na plener w dniu 19.09.2020. Informacje o koncertach w Katowicach, Bielsko Białej i Opolu na dniach.

Zakupione wcześniej bilety pozwolą Wam uczestniczyć na koncertach w nowych datach. W czasie koncertów będą obowiązywały wymogi bezpieczeństwa określone przez organy urzędowe i regulaminy miejsc.
Szczegóły dotyczące zachowania biletów, etc. zostaną przesłane mailowo przez eBilet.
 
Miuosh i FDG. Orkiestra w trasie koncertowej promującej nowe wydawnictwo! Premiera albumu „Powroty” odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Albumowi towarzyszyć będzie trasa, która obejmie 16 miast w Polsce. Płytę zapowiada singiel o tym samym tytule. 
Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamuje bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.
 
Miuosh - Powroty
Efekt wielomiesięcznej pracy poznamy w styczniu 2020 roku, gdy ukaże się płyta „Powroty”. Na albumie pojawi się wielu niespodziewanych gości, za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Miuosh, Maciej Sawoch czy Michał Kush, a za produkcję odpowiada uznany Michał „Fox” Król.
 
Koncert:
Data: 19.09.2020
Miejsce: Poznań/SkwerPlay,
Godzina: 19:00
 
Bilety: od 98zł
 
ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Venom Prison (materiały prasowe)

Venom Prison + Creeping Death wystąpią w Warszawie

Muzyka
poniedziałek, 21 września 2020, 14:23
Już 2 lutego 2020 na deskach warszawskiego Pogłosu wystąpią jedni z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia death metalu! Venom Prison wyruszają w europejską trasę, a towarzyszyć im będą Creeping Death oraz Leeched!
Spring Break (materiały prasowe)

Spring Break powraca!

Muzyka
czwartek, 17 września 2020, 12:29
Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października 2020.

Zobacz również