Newsello.pl

Mityczne smoki i ogromne roboty w centrum Warszawy

Międzynardowe wystawy Dragons Alive i Robots Alive zapraszają zwiedzających.
Robots Alive
Robots Alive

Dwie imponujace, międzynarodowe, plenerowe wystawy animatroniczne Dragons Alive Robots Alive dostępne są przez całe lato dla wszystkich  szukających sposobu na wakacyjny relaks Warszawie.

Fascynujący i kreatywny czas na świeżym powietrzu z całą rodziną. Wystawy znajdują się w nowej przestrzeni rozrywki w centrum Warszawy -  FFun Park, obok stadionu Legii Warszawa.

O wystawach 

Dragons Alive to plenerowa wystawa przybliżająca dzieciom fascynujący świat mitycznych smoków. Ogromne, ruchome eksponaty prezentują magiczne stworzenia z różnych kultur, podań i mitologii, co poszerza rozrywkowy aspekt projektu również o warstwę edukacyjną. Wszystkie stwory ruszają się i wydają naturalne dźwięki, co buduje w tej strefie iście bajkowy klimat! Przyznajcie, które dziecko nie chciałby usiąść w cieniu gadającego drzewa, aby posłuchać opowiadanych przez niego historii, czy... przelecieć się na smoku?

Robots Alive zachwyci wszystkich fanów robotów i technologii. To zapierająca dech w piersiach wystawa ogromnych, poruszających się robotów wzorowanych na maszynach znanych z popularnych filmów oraz bajek. Dbałość o detale oraz realistyczne wykonanie eksponatów robią wrażenie również na dorosłych. Także ta strefa poszerzona jest o dodatkowe atrakcje dla najmłodszych, takie jak dziecięcy laser tag czy paintball.

O FFun Park

To pierwszy w Polsce fantasy park. W nowo powstałej warszawskiej przestrzeni rozrywki znajduje się również strefa zabaw dla dzieci, strefa relaksu dla rodziców z leżakami i hamakami oraz stoiska gastronomiczne. Eksponaty wystaw Dragons Alive i Robots Alive zrobiły już wrażenie na dzieciach i rodzicach w całej Europie. Przygotujcie się na przeżycie wciągającej przygody w centrum Warszawy! Co ważne, cały FFun Park jest odkrytym, w pełni plenerowym terenem, dostosowanym do obecnych wymagań sanitarnych. Po długich miesiącach przymusowego braku nowych atrakcji dla rodzin, Warszawa w końcu może pochwalić się naprawdę ciekawym konceptem familijnym. 

Park będzie funkcjonował do końca sierpnia 2021 przy ul. Łazienkowskiej 3, tuż obok Stadionu Legii. 

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Kombinat

Teatr Kombinat zaprasza na spektakle

Kultura
poniedziałek, 24 października 2022, 15:13
Premierowy spektakl Teatru Kombinat pod tytułem „Miejsce, w którym nic nie jest stracone” oparty jest na opowiadaniu Isaaca Bashevisa Singera zatytułowanym "Sen Menasze".
Kinomural

Kinomural zaprasza do Wrocławia

Kultura
poniedziałek, 19 września 2022, 10:46
Ponad 70 artystów i artystek z całego świata zaprezentuje swoje prace na kamienicach historycznego Przedmieścia Odrzańskiego.

Zobacz również