Newsello.pl

Mikołajkowe hity prezentowe w warszawskich Multikinach

5 i 6 grudnia warszawskie kina sieci Multikino zapraszają na mikołajkową przygodę w kinach. Przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat.
fot. ip
fot. ip

Tegoroczne Mikołajki dzieci mogą spędzić w warszawskich kinach sieci Multikino z apatozaurem Arlo oglądając animację „Dobry dinozaur” albo z Sebastianem i jego wiernym psiskiem Bella podczas wyprawy w góry w filmie „Bella i Sebastian 2”. Dodatkowo przy zakupie biletu na film familijny dziecko otrzyma plakat.

Ponadto w sieci Multikino odbędą się weekendowe Poranki dla całej rodziny. 5 i 6 grudnia o 10.30 miłośnicy emocjonujących przygód niebieskiej lokomotywki, oglądając zupełnie nowy film z serii Tomek i Przyjaciele „Legenda o zaginionym skarbie”, będą mogli się przekonać, że tam gdzie są piraci musi być i skarb. Natomiast o 12.00 na ekranie pojawią się tajemnice, zagadki, niesamowitości i cała masa ekscytujących przygód, czyli „Detektywistyczne Biuro Lassego i Mai. Stella Nostra”.

5 i 6 grudnia w Multikinie Targówek najmłodsi kinomani będą mogli spotkać się z Mikołajem, wziąć udział w grach, konkursach, malowaniu buziek i torze przeszkód przygotowanym przez Fitness Club PURE oraz Klub Sportowy SPORTEUM.

Ponadto będzie na nich czekał kącik animacji z Tomkiem lokomotywą, gdzie będą mogli budować tory kolejowe oraz kolorować, przygoda z odjazdowym salonem fryzjerskim Fryzusiowo z warszawskiej Białołęki, który przygotował mnóstwo zabawy i moc atrakcji w fotelu o kształcie samochodziku oraz dla chętnych odjazdowe fryzury i malowanie buziek. Dodatkowo 6 grudnia grupa cosplayowa prosto z uniwersum Star Wars zrobi pokaz walki na miecze świetlne. Będzie możliwość wykonania fotografii z bohaterami filmu.

Natomiast w Multikinie Ursynów 5 i 6 grudnia najmłodsi będą mogli spotkać się z Mikołajem, wziąć udział w przygodzie z robotami oraz grach i zabawach z suchym lodem przygotowanych przez Małego Inżyniera.

W Multikinie Wola 5 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem oraz wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez Stowarzyszenie Q Zmianom.
Maluchy będą mogły pomalować buzie w świąteczne elementy oraz bajkowe i filmowe postaci. Ponadto odbędą się zabawy animacyjne z wykorzystaniem chusty Klanzy, dzieci będą mogły kolorować świąteczne wzory, wziąć udział w tańcu animacyjnym do znanego świątecznego utworu oraz uczestniczyć w tworzeniu ozdób choinkowych. Natomiast 6 grudnia na najmłodszych kinomanów również będzie czekał Mikołaj, a gry i zabawy poprowadzi Kids in The Centre. Odbędzie się lekcja pokazowa dla dzieci ze specjalnie dla nich przygotowanymi eksperymentami. Oczywiście zostaną one przeprowadzone na bezpiecznych odczynnikach.

W Multikinie Złote Tarasy 5 i 6 grudnia na dzieci będzie czekał Mikołaj i Śnieżynka. Odbędą się konkursy z nagrodami, malowanie bombek i dekoracji świątecznych, wspólne malowanie trzymetrowego plakatu Świętego Mikołaja oraz malowanie buziek. Podczas mikołajkowego weekendu nie zabraknie również słodkości.

Dla odważnych Multikino Targówek, Złote Tarasy i Ursynów oraz organizatorzy wystawy „Dinozaury na żywo” przygotowali spotkanie oko w oko ze światem dinozaurów i możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ogromnym jajem dinozaura.

Bilety na mikołajkowe filmy familijne oraz Poranki są dostępne w kasach kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej Multikina dostępnej dla telefonów w systemie iOS, Android i Windows Phone.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również