Newsello.pl

Mery Spolsky z nowym utworem i teledyskiem „SANTORINI” - wakacyjne marzenia a rzeczywistość [WIDEO]

Z końcem czerwca w sieci pojawił się nowy utwór i teledysk „SANTORINI” autorstwa Mery Spolsky.
Mery Spolsky Fot: materiały prasowe
Mery Spolsky Fot: materiały prasowe

To energetyczna i zabawna satyra na wakacyjne oczekiwania, które często rozmijają się z rzeczywistością. Ten nowy utwór znajdzie się na rozszerzonej wersji albumu „EROTIK ERA” w wersji winylowej. Posłuchaj i zobacz! Mery Spolsky zabiera nas na Santorini.

Jesienią 2023 roku, Mery Spolsky wydała trzeci autorski album „EROTIK ERA” nakładem wytwórni Kayax. Album ten jest odważnym manifestem wolności, opowieścią o niezależności i miłości do samej siebie, stanowiącą odę do własnego ciała. Teraz artystka zamienia ciężkie buty i skórzane gorsety, które towarzyszyły jej promocji ostatniej płyty, na letnie, plażowe kreacje.

Czy lato musi być najlepszym czasem w roku? Czy idealne oświadczyny muszą odbywać się na Santorini? Czy na plaży musimy eksponować nasze ciała w skąpych bikini? Na te pytania odpowiadam: NIE. Ale z drugiej strony, kto zabroni nam marzyć o idealnym życiu? Nikt. Dlatego te wakacje prezentuję Wam piosenkę „SANTORINI”. Nie przejmujmy się, gdy oczekiwania nie zgrywają się z rzeczywistością. Idealne scenariusze istnieją tylko w filmach. I w naszym teledysku!

– mówi Mery Spolsky o swoim utworze „SANTORINI”.

Czy „SANTORINI” stanie się hitem? Czy dziewczyny będą słuchać tej piosenki na schodkach nad Wisłą? Czy usłyszymy ją w radiu w drodze nad morze? NIE WIEM. Ale kto zabroni mi marzyć! Posłuchajcie!

– dodaje artystka.

Mery Spolsky wraz z producentem No Echoes stworzyli utwór „SANTORINI” podczas pracy nad albumem „EROTIK ERA”. Piosenka ta nie znalazła się na pierwotnym krążku, czekając cierpliwie na tegoroczne lato. Wraz z singlem, do sieci trafił teledysk wyreżyserowany przez Michała Sierakowskiego.

Pewnie moglibyśmy pojechać na Santorini i stworzyć piękną pocztówkę z wakacji. Ale czy to nie byłoby zbyt oczywiste? Razem z Mery Spolsky postanowiliśmy nagrać wszystko w Polsce i z humorem, ale i życzliwością podejść do wakacji w kraju. Tak powstał śliczny teledysk, bawiący się motywem „oczekiwania kontra rzeczywistość”. Czasem rajska plaża okazuje się być głośnym parawaniskiem w Mielnie, a książę z bajki – pakerem na molo i to też może mieć swój urok

– opowiada Michał Sierakowski, reżyser.

Utwór „SANTORINI” jest już dostępny w serwisach streamingowych, a wkrótce pojawi się również na fizycznej, winylowej wersji albumu „EROTIK ERA”.

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również