Newsello.pl

Mata wystąpi na Lotnisku Bemowo już 2 października 2021! [WIDEO]

Już 2 października 2021 roku odbędzie się koncert jednego z najbardziej rozpoznawalnych raperów polskiej sceny muzycznej.
Mata
Mata

 Mata tuż po premierze swojej najnowszego albumu "Młody Matczak" wystąp na lotnisku w Babicach. Będzie to jedyna taka okazja, aby móc na żywo usłyszeć utwory z najnowszego krążka artysty.

"Młody Matczak" - nowy album Maty 

Chociaż najnowszy album Maty ma ukazać się dopiero 21 września, to już przed premierą samego krążka osiągnął on status platynowej płyty. Oznacza to, że album musiał zostać sprzedany w ponad 30 tysiącach egzemplarzy. Warto także zauważyć, że status złotej płyty Mata osiągnął w ciągu 6 godzin po tym, jak ukazała się możliwość preorderu. Młody przedstawiciel SBM Label ma już na swoim koncie Fryderyka za Fonograficzny debiut roku w związku z jego poprzednim albumem “100 dni do matury”.

Jedyny taki koncert rapera w 2021 roku

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenie na lotnisku w Babicach, będzie jedynym momentem, żeby usłyszeć rapera na żywo. Nie przewidują oni kolejnego koncertu Maty w 2021 roku. 2 października warto przygotować się na to, że raper zagra swoje największe dotychczasowe hity z nowego albumu jak "Patokreacja", który osiągnął prawie 50 milionów wyświetleń na YouTube, “Kiss cam (podryw roku)” mająca ponad 30 milionów odtworzeń na Spotify, czy też utwór "La la la (oh oh)". 

Maty zagra koncert na lotnisku w Babicach 2021

Koncert Maty w 2021 roku odbędzie się na warszawskim Lotnisku Bemowo, na którym występowały takie gwiazdy, jak Madonna, AC/DC, czy też Michael Jackson. Wybór tego miejsca nie jest przypadkowy. Ze względu na pandemię COVID-19 i bezpieczeństwo uczestników organizatorzy postanowili wykorzystać największa możliwą otwartą przestrzeń dostępną w Warszawie. Widzowie mogą spodziewać się nie tylko imprezy o niesamowitym charakterze, ale także na wspaniałą oprawę wizualną z efektami specjalnymi. 

 

BS
Fot: materiały prasowe 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również