Newsello.pl

Maraton Halloween w Cinema City już 28 października!

W wybranych kinach Cinema City pod hasłem #tytustraszysz odbędzie się wyjątkowa noc horrorów - Maraton Halloween.
Maraton Halloween w Cinema CIty
Maraton Halloween w Cinema CIty

Czujesz czasami czyjąś Obecność? Wierzysz w Istnienie duchów i mocy nadprzyrodzonych? Gdy kładziesz się spać, z niepokojem rozglądasz się i myślisz: Coś za mną chodzi? Starasz się Oszukać przeznaczenie i upewniasz się: Zanim się obudzę, to wszystko zniknie! Lepiej stawić czoła swoim lękom i zmierzyć się z nimi 28 października podczas maratonu horrorów w Cinema City.

Dodatkowo możesz wybrać repertuar, który wyświetlimy na Maratonie Halloween w twoim mieście!  Dzięki specjalnej aplikacji widzowie mają wpływ na wybór 3 filmów, które wyświetlimy w tym dniu w wybranych kinach. Zatem, smartfony w dłoń i w kolejce do głosowania Następny jesteś Ty! I nie bój się, bo tego dnia w kinie #tytustraszysz!

28 października, o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City pod hasłem #tytustraszysz odbędzie się wyjątkowa noc horrorów -  Maraton Halloween. Repertuar zależy od decyzji widzów, bowiem to właśnie oni, za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, będą głosować na 3 filmy, które chcą zobaczyć tego dnia w swoim kinie. Aplikacja dostępna jest na profilu Facebook Cinema City Poland i pod adresem konkurscinemacity.pl/halloween/. Głosowanie trwa do 14.10, a zwycięskie tytuły zostaną zaprezentowane najpóźniej w dniu 21 października. 

Maraton  Halloween odbędzie się 28.10., o godz. 21:30 w wybranych kinach Cinema City:
Bielsko Biała, Bydgoszcz, Bytom, Częstochowa (Wolność), Gdańsk, Gliwice, Katowice (Punkt 44), Kraków (Plaza), Lublin (Plaza), Łódź, Poznań (Plaza), Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Starogard Gdański, Toruń (Plaza), Wałbrzych, Warszawa Bemowo, Warszawa Promenada, Zielona Góra.

Sprzedaż biletów rozpocznie się po zakończeniu głosowania i ustaleniu repertuaru dla każdego z kin.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również