Newsello.pl

Magda Bereda wydaje debiutancki album [WIDEO]

Debiutancka płyta Magdy Beredy pt. „mniejszeodtrzech” ukazała się 30 listopada 2020, ale już w niecałą dobę po rozpoczęciu przedsprzedaży trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów Empiku.
Marta Bereda (materiały prasowe)
Marta Bereda (materiały prasowe)

Magda Bereda prezentuje pierwszy album

Jak zamknąć album „mniejszeodtrzech” w dwóch słowach? To po prostu: prawdziwa szczerość. Teksty Magdy Beredy często odwołują się do najważniejszych w jej życiu wartości. Jedną z nich jest kontakt z fanami - wokalistka dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 860 tysięcy osób.

Debiutancka płyta Magdy składa się z kompozycji stworzonych w większości przez samą artystkę. Jeden utwór, „Całe szczęście” został napisany przez samą Margaret, która w tekście opisała niezwykłą więź Magdy z fanami.

Singiel „niewidzialna”, który promuje płytę „mniejszeodtrzech”, to opowieść o zwykłej dziewczynie z wielkimi marzeniami. Od innych różni się tym, że w te marzenia uwierzyła. Skrywa historię, o której wie tylko ona sama, a dźwięki pozwalają jej poczuć światło na twarzy. Są jej potrzebne, by mogła swobodnie oddychać. Piosenka została w całości napisana przez Magdę. Jak sama twierdzi, to bardzo intymny utwór, który przypomina, że pomimo licznych sukcesów, które osiągnęła, także przeżywa czasem trudniejsze chwile - jak każdy z nas.

Magda Bereda - sylwetka artystki

Magda Bereda (ur. 11 kwietnia 1996 w Warszawie) to piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna, youtuberka i influencerka, a także dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Ale trudno nie uśmiechać się, gdy ma się talent i tak wielu oddanych fanów!

Magda sama komponuje muzykę i pisze własne teksty. Swoim muzycznym światem i pozytywną energią dzieli się na swoim Instagramie. W 2020 zajęła 25. miejsce na liście najbardziej wpływowych ludzi polskiego internetu według magazynu „Forbes”. Za swoją internetową działalność w 2019 zyskała tytuł Gwiazdy Young według magazynu „Party” i Influencerki Roku według See Bloggers, a także otrzymała statuetkę Young Choice Awards podczas Top Of The Top Festival w Sopocie..

Kariera Magdy rozpoczęła się w Internecie, a dokładnie na platformie YouTube, gdzie publikowała covery znanych utworów, które cieszyły się bardzo dużą popularnością. Udowodniła, że muzyką można się bawić, tworząc piosenki z komentarzy swoich fanów. Jednym z najpopularniejszych filmów Magdy stała się przeróbka hitu „Despacito” jako „Siedź tu cicho”, w której bezlitośnie rozprawiła się z hejterami. Przełom w karierze wokalistki nastąpił w 2017, kiedy muzyczne formaty w internecie zaczęły cieszyć się ogromnym powodzeniem. W efekcie kanał Magdy na YouTube stał się najpopularniejszym wśród polskich piosenkarek. Aktualnie obserwuje go ponad 700 tysięcy osób, a jej nagrania zostały odtworzone ponad 80 milionów razy.

ip

fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również