Newsello.pl

Letnie nowości w Termach Maltańskich

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Termy Maltańskie jak zawsze przygotowały szereg atrakcji i nowości dla odwiedzających. Szykuje się kolejne pasjonujące lato w największym Aquaparku w Polsce.
Letnie nowości w Termach Maltańskich
Letnie nowości w Termach Maltańskich

Miesiące wakacyjne to okres największej popularności Term Maltańskich. Podczas ubiegłego lata obiekt odwiedziło ponad 215 tysięcy osób. Na tak liczną rzeszę amatorów wodnej rozrywki będą czekać nowości oraz dodatkowe atrakcje, które z pewnością umilą pobyt w obiekcie.

Na terenie plaży zewnętrznej uruchomione zostały 2 nowe atrakcje. Wodny Plac Zabaw to propozycja dla dzieci w każdym wieku umiejscowiona na plaży zewnętrznej. Na placu zainstalowano liczne armatki wodne, wiaderka przelewowe oraz fontanny. Całość umieszczona została na bezpiecznej, antypoślizgowej posadzce. W sąsiedztwie placu znajduje się również piaskownica z dużą ilością zabawek. Wodny Plac Zabaw to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z najmłodszymi dziećmi, które do tej pory nie mogły liczyć na własną atrakcję na plaży zewnętrznej.

Na drugim biegunie plaży powstała strefa Surfera, której główną atrakcją jest najdłuższy, 30-metrowy, tor skimboardowy w Poznaniu. To propozycja dla osób, które lubią aktywnie wypoczywać i chcą sprawdzić swoje umiejętności w tym dynamicznie rozwijającym się sporcie. Termy Maltańskie udostępniają tor wraz ze sprzętem. Podczas wakacji w strefie Surfera będzie można testować deski skimboardowe czy obejrzeć pokazy profesjonalistów, które będą nie lada atrakcją dla odwiedzających.

W okresie letnim powróci program Aktywne Lato, który w ubiegłych latach cieszył się dużą popularnością. Zajęcia Aqua Fitness będą prowadzone 6 razy dziennie przez całe wakacje. Pomiędzy basenami zewnętrznymi pojawi się scena w hawajskim klimacie na której brylować będą profesjonalni konferansjerzy. Poprowadzą oni animacje, konkursy i zabawy oraz będą informować o aktualnych atrakcjach Kompleksu. W Świecie Saun powstał Letni Bar, w którym można skorzystać z urozmaiconego o  nowe napoje i koktajle menu. Baseny Sportowe kusić będą otwartym basenem 50- metrowym, który będzie dostępny przez cały okres wakacji.

Termy Maltańskie po raz kolejny przygotowały szereg atrakcji dla odwiedzających. Lato w mieście warto więc spędzić nad Maltą, w największym Aquaparku w Polsce. Rozrywki i wypoczynku nie zabraknie na pewno.    

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu HBO Wataha w kinach Helios!

Pierwszy odcinek 2. sezonu serialu HBO Wataha w kinach Helios!

Rozrywka
poniedziałek, 09 października 2017, 14:25
Już 15 października, o godzinie 20:10, na ekranach 12 największych kin Helios w całej Polsce Widzowie zobaczą pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Wataha na specjalnych, bezpłatnych pokazach!

Zobacz również

Święto kawoszy powraca!
Rozrywka
piątek, 06 października 2017, 15:32

Święto kawoszy powraca!

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji, Warszawski Festiwal Kawy powraca już...