Newsello.pl

Leon Bridges zapowiada nową płytę [WIDEO]

Leon Bridges ogłosił premierę swojego trzeciego albumu o nazwie „Gold-Diggers Sound”, który pojawi się na sklepowych półkach już 23 lipca 2021.
Leon Bridges (materiały prasowe)
Leon Bridges (materiały prasowe)

Pierwszym singlem zwiastującym płytę jest „Motorbike”. To romantyczna ballada w klimacie R&B, której towarzyszy bardzo intensywny teledysk stworzony przez Anderson.Paaka. 

„Pomysł na piosenkę zaczął się od instrumentalnego afrobeatu stworzonego przez mojego przyjaciela – Nate’a Mercereau. Przed sesją nagraniową byłem z grupą najlepszych przyjaciół w Puerto Rico na 30ste urodziny. Energia tej podróży zainspirowała tę piosenkę. „Motorbike” jest o życiu chwilą i ucieczce z kimś bliskim. To personifikacja chemii, którą dzielisz z tą osobą. Chciałem wyjątkowo podziękować Anderson.Paakowi za stworzenie niesamowitego klipu.” – mówi o utworze Leon Bridges.

Na krążku znajdzie się wiele nowych utworów, a także zeszłoroczne „Sweeter”, czyli oda do tragicznie zmarłego George’a Floyda.

 

 

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również