Newsello.pl

Lao Che wystąpi w Poznaniu

Zespół zaprezentuje się z materiałem promującym krążek Wiedza o społeczeństwie już 11 października w klubie Tama.
LaoChe
LaoChe

Wiedza o społeczeństwie z 2018 roku to siódmy album Lao Che. Płyta odkrywa brzmienia kojarzące się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Lao Che w Poznaniu. Zespół zaprezentuje się z materiałem promującym krążek Wiedza o społeczeństwie już 11 października w klubie Tama. 

Tytułowa „Wiedza o społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr "Emade" Waglewski oraz Filip "Wieża" Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk - Karol Gola (saksofon barytonowy, klawisze, flet) znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Koncert:
Data: 11.10.2019
Miejsce: Tama/Poznań

ip
Fot: Materiały organizatora 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

The Hu

The HU wystąpi w Polsce

Muzyka
wtorek, 17 września 2019, 11:20
Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty The HU w Polsce. Zespół wystąpi 24 stycznia we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później - 25 stycznia w warszawskim Palladium.

Zobacz również

Ira
Muzyka
czwartek, 12 września 2019, 14:33

Ira zagra w warszawskiej Stodole

IRA wraca do Stodoły! 15 grudnia formacja zaprezentuje warszawskiej publiczności...