Newsello.pl

Kultura Dostępna w Kinach – poznaj lipcowy repertuar kin Helios!

10. edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia trwa w najlepsze, a już niedługo, rozpoczną się seanse przewidziane na lipiec! Dowiedz się, jakie filmy czekają na Ciebie w tym miesiącu!
Kultura Dostępna w Kinach – poznaj lipcowy repertuar kin Helios! [fot. materiały prasowe Kultura Dostępna w Kinach / Helios]
Kultura Dostępna w Kinach – poznaj lipcowy repertuar kin Helios! [fot. materiały prasowe Kultura Dostępna w Kinach / Helios]

Tylko 10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy na wielkim ekranie! Dzięki wyjątkowemu projektowi Kultura Dostępna w każdy czwartek Widzowie kin Helios mogą oglądać najnowsze, najbardziej cenione oraz nagradzane na festiwalach filmy polskiej produkcji.

Repertuar kin na lipiec

Jako pierwszy w ramach lipcowej odsłony cyklu zaprezentowany zostanie film „Kobieta sukcesu” – przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko… tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. Tydzień później (12 lipca) Widzowie zobaczą „Pomiędzy słowami” – najnowszy film w reżyserii Urszuli Antoniak opowiadający w poruszający sposób o świecie wielokulturowym z Andrzejem Chyrą i Jakubem Gierszałem w rolach głównych. 19 lipca wyświetlony zostanie debiutancki film Jagody Szelc, nagrodzony Złotymi Lwami podczas zeszłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – „Wieża. Jasny dzień”. Podczas ostatniego lipcowego seansu Widzowie zobaczą mega hit w gwiazdorskiej obsadzie – „Listy do M.3”.

O projekcie

Kultura Dostępna w kinach” to projekt NCK, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

W 2018 roku seanse odbywają się tradycyjnie, o godzinie 18:00 oraz (w wybranych kinach) także o 13:00. Szczegółowe informacje dotyczące cyklu oraz poszczególnych seansów we dostępne są na oficjalnej stronie internetowej sieci kin Helios.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne [fot. unsplash.com - autor: Fatih Kılıç]

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne

Kultura
wtorek, 24 września 2019, 11:03
Często chodzisz do teatru na różne spektakle? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z teatrem? W każdym z tych przypadków doskonałym pomysłem może być udanie się na warsztaty teatralne!

Zobacz również