Newsello.pl

Krakowski Festiwal Synestezje startuje już 19 listopada 2020

Już 19 listopada 2020 rozpocznie się kolejna edycja interdyscyplinarnego festiwalu Synestezje.
Syntezje 2020 (materiały prasowe)
Syntezje 2020 (materiały prasowe)

Już 19 listopada 2020 rozpocznie się kolejna edycja interdyscyplinarnego festiwalu Synestezje. Muzyka, Plastyka, Słowo, który w tym roku przenosi się całkowicie do Internetu. Festiwal już od lat promuje twórczość polskich artystów.

Podczas tegorocznych wydarzeń na scenie klubu Studio będziemy gościć Skubasa ze swoim najnowszym albumem „Duch”, który opowiada o życiu faceta po przejściach, ale już mniej skonfliktowanego ze światem. Renata Przemyk i Mężczyźni to projekt z okazji 30-lecia twórczości artystycznej. W Krakowie razem z artystką wystąpi John Porter, Buslav oraz Leski.

Sobotę spędzimy razem z rodziną Waglewskich, którzy w ramach kolektywu Waglewski Fisz Emade zaprezentują dobrze przyjęty album „Duchy ludzi i zwierząt”. Przed koncertem każdy z Was będzie miał okazuje usłyszeć młodych i zdolnych muzyków, którzy zmierzą się w konkursie muzycznym.
Jedną z nagród jest występ podczas finałowego koncertu, na który Meek, Oh Why? przygotował coś specjalnego! Podczas  koncertu będziecie mogli usłyszeć utwory, które dotąd nie miały okazji pojawić się połączeniu z obrazem. Będzie to swojego rodzaju pożegnanie z materiałem „miło było poznać”.

Ale Synestezje, to nie tylko Muzyka! To również Słowo i Plastyka, a o wszystkim z tym związanym będziemy rozmawiać w czwartkowy wieczór podczas panelu dyskusyjnego, w którym wziąć udział będzie mógł każdy po drugiej stronie ekranu.

Wszystkie wydarzenia będą transmitowane bez opłat na kanale YouTube klubu Studio.

Aktualny program:
19.11 g. 18:00 / Synestezje: Panel dyskusyjny
19.11 g. 20:30 / Synestezje: Skubas „Duch”

20.11 g. 20:00 / Synestezje: Renata Przemyk i Mężczyźni

21.11 g. 13:00 / Synestezje: Konkurs muzyczny
21.11 g. 20:00 / Synestezje: WFE „Duchy ludzi i zwierząt”

22.11 g. 19:00 / Synestezje: Meek, Oh Why „miło było poznać” + laureat konkursu muzycznego

ip
Fot: materiały prasowe

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również