Newsello.pl

Koncerty włoskich tenorów pod koniec roku w Polsce

Już w listopadzie w stolicy małopolski światowej sławy tenor Andrea Bocelli zaprezentuje najbardziej znane operowe arie oraz swój wyjątkowy repertuar z płyty Cinema.
Tenorzy
Tenorzy

Płyta ta jest kolekcją najpiękniejszych tematów muzycznych z wielu kultowych już dziś filmów między innymi West Side Story, Ojciec Chrzestny czy Gladiator. Andrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest jego niesamowity głos. Śpiewa uniwersalnym językiem serca i duszy, ponad wszelkimi niezrozumiałymi językami słowa mówionego. Na scenie podczas koncertu w Krakowie artyście będą towarzyszyć orkiestra symfoniczna, chór oraz wyjątkowi goście.

Andrea Bocelli
11 listopada 2017 – TAURON Arena Kraków
Już w listopadzie w stolicy małopolski światowej sławy tenor Andrea Bocelli zaprezentuje najbardziej znane operowe arie oraz swój wyjątkowy repertuar z płyty Cinema. Płyta ta jest kolekcją najpiękniejszych tematów muzycznych z wielu kultowych już dziś filmów między innymi West Side Story, Ojciec Chrzestny czy Gladiator. Andrea Bocelli posiada wyjątkowy dar jakim jest jego niesamowity głos. Śpiewa uniwersalnym językiem serca i duszy, ponad wszelkimi niezrozumiałymi językami słowa mówionego. Na scenie podczas koncertu w Krakowie artyście będą towarzyszyć orkiestra symfoniczna, chór oraz wyjątkowi goście.


Alessandro Safina
18 grudnia 2017 – ICE KRAKÓW
Włoski POP – Opera tenor po raz pierwszy w Polsce!
Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju włoski tenor Alessandro Safina w grudniu na wyjątkowym koncercie tylko w Krakowie z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej! Alessandro jako jedyny zrewolucjonizował operę wplatając do tradycyjnych utworów zupełnie inne gatunki muzyczne takie jak POP oraz ROCK, wzbijając się na szczyty list przebojów na całym świecie. Ten niezwykle utalentowany tenor, zaprezentuje widzom swoje muzyczne pasje i niezwykle romantyczną duszę. Jego twórczość opiera się na obszernej kolekcji pochłaniających serce utworów. Safina miał przyjemność występować i występuje w duecie z największymi gwiazdami m.in. z Andrea Bocelli, Jose Carreras, Elton John, Rod Steward czy Sarah Brightman. W Krakowie widzowie usłyszą światowe przeboje, m.in. takie jak: Luna, Incanto, Somewhere Over the Rainbow, Memory, Le Temps Des Cathedrales, Canzone Per Te, Besame Mucho, Parla Piu Piano czy Vincero.

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również