Newsello.pl

Koncert zespołu Łaty i Frankenstein Children w Starej Piwnicy!

Przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, jakie pod koniec czerwca czeka na Was we Wrocławiu! Dowiedzcie się więcej o występujących zespołach oraz poznajcie szczegóły dotyczące koncertu!
Koncert zespołu Łaty i Frankenstein Children w Starej Piwnicy! [fot. materiały prasowe]
Koncert zespołu Łaty i Frankenstein Children w Starej Piwnicy! [fot. materiały prasowe]

Informacje o koncercie

Koncert dwóch zespołów, reprezentujących wrocławską scenę alternatywno-popową, odbędzie się 29 czerwca w Starej Piwnicy. Wystąpią Łaty i Frankenstein Children.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:30, koncerty zaplanowane są na 20:00.

Bilety, w cenie 15 zł, do nabycia w klubie, w dniu koncertu.

Łaty

fot. Zespół Łaty

Muzycy poznali się we Wrocławiu niespełna dwa lata temu i od tamtej pory pracują nad autorskim materiałem, będącym interesującą mieszanką indie rocka z popem. Teksty opisują sytuacje, które spotykają każdego z nas, a bywają tematem tabu. W czerwcu własnym nakładem wydają debiutancką EPkę.

Frankenstein Children


fot. Zespół Frankenstein Children

Pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona i ewoluuje razem z nimi. W 2016 wydali własnym nakładem longplay „I’m Here Somewhere”, a obecnie, razem z producentem Marcinem Paterem, kończą pracę nad drugim albumem, którego znaczna część nagrana została w specjalnie pod to zaprojektowanej bieszczadzkiej chatce.

Organizatorami wydarzenia są studenci pierwszego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Decapitated wystąpi w A2

Decapitated i Frontside wystąpią w A2

Muzyka
wtorek, 13 listopada 2018, 12:41
25 listopada 2018 we wrocławskim klubie wystąpią gwiazdy muzyki metalowej. W Centrum Koncertowym A2 zagrają zespoły: Decapitated i Frontside.
THREE DAYS GRACE

Three Days Grace w Polsce

Muzyka
piątek, 28 września 2018, 14:09
Three Days Grace wystąpią 23 października we wrocławskim A2 oraz dzień później, 24 października, w warszawskiej Progresji. Kanadyjska grupa rockowa przyjedzie do naszego kraju z nowym materiałem, albumem „Outsider”, który ukazał się na początku marca 2018.

Zobacz również