Newsello.pl

Koncert zespołu Łaty i Frankenstein Children w Starej Piwnicy!

Przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie muzyczne, jakie pod koniec czerwca czeka na Was we Wrocławiu! Dowiedzcie się więcej o występujących zespołach oraz poznajcie szczegóły dotyczące koncertu!
Koncert zespołu Łaty i Frankenstein Children w Starej Piwnicy! [fot. materiały prasowe]
Koncert zespołu Łaty i Frankenstein Children w Starej Piwnicy! [fot. materiały prasowe]

Informacje o koncercie

Koncert dwóch zespołów, reprezentujących wrocławską scenę alternatywno-popową, odbędzie się 29 czerwca w Starej Piwnicy. Wystąpią Łaty i Frankenstein Children.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:30, koncerty zaplanowane są na 20:00.

Bilety, w cenie 15 zł, do nabycia w klubie, w dniu koncertu.

Łaty

fot. Zespół Łaty

Muzycy poznali się we Wrocławiu niespełna dwa lata temu i od tamtej pory pracują nad autorskim materiałem, będącym interesującą mieszanką indie rocka z popem. Teksty opisują sytuacje, które spotykają każdego z nas, a bywają tematem tabu. W czerwcu własnym nakładem wydają debiutancką EPkę.

Frankenstein Children


fot. Zespół Frankenstein Children

Pochodzą z niewielkich miejscowości z widokówką lasów i gór. Od najmłodszych lat każdą wolną chwilę spędzają razem. Muzyka zawsze była w to wpleciona i ewoluuje razem z nimi. W 2016 wydali własnym nakładem longplay „I’m Here Somewhere”, a obecnie, razem z producentem Marcinem Paterem, kończą pracę nad drugim albumem, którego znaczna część nagrana została w specjalnie pod to zaprojektowanej bieszczadzkiej chatce.

Organizatorami wydarzenia są studenci pierwszego roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skalpel

Skalpel Big Band wystąpi w Sopocie

Muzyka
wtorek, 16 lipca 2019, 17:41
Duet Skalpel to dzisiaj już klasyka europejskiego nu jazzu. Koncert odbędzie się już 19 lipca w Operze Leśnej.
Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wydaje nowy album

Muzyka
piątek, 17 maja 2019, 13:58
Debiutancki album Roksany Węgiel, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018oraz pierwszej edycji The Voice Kidsukaże się już 7 czerwca 2019 roku.

Zobacz również