Newsello.pl

Koncert zespołu HUNTER w Klubie Stodoła!

Polski metal nie odpuszcza! Już w kwietniu, Hunter po raz kolejny zawita do Warszawy by dać niesamowite show!
Koncert zespołu HUNTER w Klubie Stodoła!
Koncert zespołu HUNTER w Klubie Stodoła!

20 kwietnia do Stodoły powróci HUNTER! Heavy metalowa formacja dowodzona przez Pawła „Draka” Grzegorczyka zaprezentuje fanom swoje najważniejsze utwory, jak również materiał z najnowszego albumu "NieWolnOść". Bilety właśnie trafiły do sprzedaży.

Choć formacji HUNTER nikomu przedstawiać nie trzeba, warto podkreślić, że jest to grupa spod znaku niekonwencjonalnego mocnego grania oraz jeden z zespołów, który swoją oryginalnością stara się wyznaczyć nowe przestrzenie w muzyce. Grupa ma na koncie 7 albumów studyjnych, spośród który ostatni – "NieWolnOść" – ukazał się w 2016 roku. Nowy krążek spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce.

Podczas kwietniowego występu zespołu w Stodole będzie można usłyszeć zarówno nowe utwory, jak przekrój kompozycji z poprzednich płyt. Tradycyjnie będzie to ukłon dla wszystkich fanów – zarówno tych starszych, jak i młodszych. Jak przystało na tę grupę, tego wieczoru nie zabraknie solidnej dawki heavy metalu oraz dobrej zabawy!

Zapraszamy!

Bilety:

  • Przedsprzedaż – 49 PLN (stojące), 69 PLN (balkon)
  • W dniu koncertu – 59 PLN (stojące), 79 PLN (balkony)

Bilety do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10), oraz sprzedaży internetowej na oficjalnej stronie internetowej Klubu Stodoła oraz na portalach ticketclub, eventim, ebilet, biletomat, biletyna.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również