Newsello.pl

Koncert PlanBe w Koszalinie – poznaj szczegóły!

Młody i utalentowany raper pod koniec maja wystąpi w JAZZBURGERCAFE by promować swój najnowszy album. Poznaj szczegóły wydarzenia i dowiedz się, gdzie kupić bilety!
Koncert PlanBe w Koszalinie – poznaj szczegóły! [fot. materiały prasowe Vibe2NES]
Koncert PlanBe w Koszalinie – poznaj szczegóły! [fot. materiały prasowe Vibe2NES]

Informacje o koncercie

Już w najbliższy piątek (01.06.2018 r.) jeden z diamentów korony wytwórni muzycznej QueQuality - PLANBE - odwiedzi Koszalin. Młody i utalentowany raper wystąpi w ramach promocji swojego albumu pt. "Insomnia". Na żywo nie zabraknie perełek i hitów, takich jak "Eldorado", czy "Kawa i xanax".

Na ten znakomity wieczór w JAZZBURGERCAFE zapraszamy już dziś! Ostatnie sztuki biletów dostępne w punktach sprzedaży: JAZZBURGERCAFE, Sklep Muzyczny GRAM i Kameleon Tattoo.

Szczegóły wydarzenia

  • Data: 01.06.2018 r. (piątek), godz. 21:00
  • Miejsce: JAZZBURGERCAFE - Koszalin, ul. Pileckiego 10
  • Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/234584177103188/

Video-zapowiedź koncertu

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

THREE DAYS GRACE

Three Days Grace w Polsce

Muzyka
piątek, 28 września 2018, 14:09
Three Days Grace wystąpią 23 października we wrocławskim A2 oraz dzień później, 24 października, w warszawskiej Progresji. Kanadyjska grupa rockowa przyjedzie do naszego kraju z nowym materiałem, albumem „Outsider”, który ukazał się na początku marca 2018.

Zobacz również