Newsello.pl

Kolejne gwiazdy na Rock for People 2017

Paramore, Mastodon i You Me At Six - nowe gwiazdy line-upu 23. edycji legendarnego festiwalu Rock For People!
Rock For People 3
Rock For People 3

Die Antwoord, Evanescence, Foster The People, Three Days Grace, Cage The Elephant, Comeback Kid, Dub FX… to tylko niektóre ze znanych nam już gwiazd, które zagoszczą na tegorocznej edycji Rock For People. Line-up festiwalu ciągle rośnie i właśnie zasiliły go trzy porywające kapele.

Pierwszą z nich jest zespół Paramore, czyli amerykańskie pop-rockowe trio z niezwykle charyzmatyczną wokalistką Hayley Nichole Williams. Formacja ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, takich  jak m.in. dwukrotna nominacja do nagrody Grammy czy nagroda Teen Choice Awards 2009 w kategorii "Rock Group" oraz "Rock Track”.

Kolejnym potwierdzonym wykonawcą jest pochodzący z Atlanty zespół Mastodon. To dziś jedna z najbardziej znanych i poważanych grup muzycznych na metalowej scenie. Balansują na pograniczu sludge metalu, progresywnego metalu czy stoner rocka. Ten amerykański kwartet ma na swoim koncie trzy nominacje do Grammy Awards i aż siedem studyjnych albumów!

Pop-punkowych rytmów dostarczy uczestnikom festiwalu angielski zespół You Me At Six. Ich brzmienie zostało porównane do takich zespołów, jak Panic! At The Disco czy Brand New. Kerrang! opisał ich muzykę jako “chwytliwe melodie, świetnie dobrane teksty i akompaniament muzyczny sprawiający, że aż chce się kręcić biodrami”.

Festiwal Rock For People to coroczna impreza, która już od ponad dwóch dekad przyciąga do czeskiego Hradec Králové tysiące fanów rockowej muzyki! Od 4 do 6 lipca teren dawnego lotniska, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej, zamieni się w tętniący życiem i gitarowymi brzmieniami Festivalpark z profesjonalnymi scenami, licznymi strefami rozrywki, gastronomii i wielkim polem namiotowym. Rock For People to gwarantowana solidna dawka muzycznych doznań, międzynarodowa integracja i trzydniowa festiwalowa przygoda, do której wraca się przez kolejnych 12 miesięcy.

Festiwal:
Kiedy: 4-6.07.2017
Hradec Kralove - Czech Republic

Bilety:
Bilet 3-Dniowy: 299zł
Camping: 75zł
Camp Plus: 105zł
Park Camp: 435zł
Parking: 50zł

IP
Fot:Krzysztof Zatycki

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Natalia Przybysz powraca do Wrocławia!

Natalia Przybysz powraca do Wrocławia!

Muzyka
piątek, 12 stycznia 2018, 11:29
Już wkrótce znana polska artystka przybędzie do Wrocławia, by oczarować publiczność swoim wyjątkowym głosem i niezwykłymi inspiracjami.

Zobacz również