Newsello.pl

Kobieca Moc – wyjątkowa nowość, która zmieni twoje życie

Świat nie jest już taki sam jak kiedyś – wiele się zmieniło i wile osób nadal nie jest w stanie tego pojąć. Z pomocą przychodzi Agnieszka Przybysz, która pomoże wam odkryć swoją kobiecą siłę w 2018 roku!
Kobieca Moc – wyjątkowa nowość, która zmieni twoje życie [fot. materiały prasowe]
Kobieca Moc – wyjątkowa nowość, która zmieni twoje życie [fot. materiały prasowe]

Oto książka kierowana do Kobiet z Pasją, które chcą uwolnić swoją Kobiecą Moc i sięgnąć po życie, które pokochasz.

"Kobieca Moc" Agnieszki Przybysz - odkryj 10 Mocy drzemiących w Tobie. Przebudź Kobiecość, by Przełamać Ukryte Wewnętrzne Blokady i Aktywować Twoją Kobiecą MOC, byś miała Cudowne Relacje, Miłość i Zawód lub Biznes z Pasją.

Nowa książka odkrywa, jak odzyskać, aktywować i wzmocnić Twoją Kobiecą Moc, byś miała życie, które Pokochasz. To jest najważniejsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Sprawdzony system podnoszenia świadomości obfitości. Stosując te 10 MOCY, możesz się spodziewać większego zainteresowania Twoją osobą, nagle ktoś zechce Ciebie wysłuchać, uzna za eksperta-specjalistę w Twojej branży, zaproponuje Ci awans albo podwyżkę, prezent. Nowe projekty lub kontrakty trafią właśnie do Ciebie, a Twoje relacje staną się cieplejsze, a nawet łatwiej Ci będzie przyjąć miłość, która zechce zapukać do Twoich drzwi... Jeśli jesteś na to gotowa albo ponownie zaiskrzy "pasja" w Twoim związku, gdy zasmakujesz Kobiecej Mocy.

Światowa rewolucja

To, co dzieje się na naszej planecie, ma to wpływ bezpośrednio na Ciebie. Zmiany te zwiastują wejście w nowy etap świadomości i triumf żeńskiej energii. Otwarcie wspaniałych możliwości dla KOBIET. ZMIANY są nieuniknione. Decyzje, jakie teraz podejmiesz w różnych dziedzinach życia, będą miały odzwierciedlenie w kolejnych latach ... to czas ważnych decyzji. A spokój umysłu, fizyczny pokój na ziemi, bezwarunkowa miłość, harmonia w relacji z pieniędzmi to motywy przewodnie tych zmian. Zmierzamy w kierunku współpracy i zrozumienia, a także harmonii żeńskiego i męskiego aspektu, zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów poprzez rywalizację przestał działać tak skutecznie jak do tej pory. Żeńska energia uległa przebudzeniu – rodzi się teraz, a wraz z nią pojawiają się nieskończone możliwości dla kobiet. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga i sięgnie po własny biznes z pasją lub po znaczące role w życiu zawodowym i społecznym.

To idealny czas, by mogły pracować tak, jak chcą, mieć czas dla rodziny i bliskich, być w harmonii, pełniąc różne role, i honorować swoją nieskończoną kreatywność, podążać za pasjami, przy tym pracując, jak chcą, czy to w wielkim biznesie, czy z domu – jak zechcą, kiedy zechcą.

To niepowtarzalny moment w historii ludzkości i naszej planety.

To moment, którego nie możesz przegapić...

Kobieca moc

Żeńska energia niesie potrzebę wolności, budowania znakomitych relacji i radosnej materializacji kobiecych pragnień, opartej na zaufaniu – zasilanej energią o wysokich wibracjach. To czas globalnej i indywidualnej transformacji dla wszystkich, przygotowań na nowy etap w dziejach ludzkości – rodzi się nowy świat, a tym samym kończy się świat, jaki do tej pory znały kobiety – stereotypy pani domu i męża zarabiającego na rodzinę... Gdzie panowały ego, dominacja mężczyzn i typowo męski sposób zarządzania.

To dla niektórych ludzi prawdziwy koniec świata i początek nowego porządku, w którym kobiety odegrają znaczącą rolę – dlatego wielu mężczyzn teraz przechodzi trudny okres – bo muszą w sobie odkryć i aktywować żeński pierwiastek – stąd wielkie wyzwania dla mężczyzn w korporacjach, biznesie i relacjach (wiele relacji i związków się kończy, by zrobić miejsce na nowe). Stare modele działania i zdobywania, zwycięstw poprzez rywalizację przestały tak dobrze działać... to wszyscy obserwujemy. Czas na ZMIANY. Czas na autentyczną TRANSFORMACJĘ.

„Jedyną pewną rzeczą jest ZMIANA”.

Nadchodzi nowy model działania opartego o współpracę i Twoją UNIKALNOŚĆ.

Dla wielu kobiet przebudzona energia jest wyzwaniem, by zintegrowały ją z męskim aspektem – odpowiedzialnym za działanie. To jest wręcz konieczne, by podjęły z odwagą działania, sięgnęły po swoje pasje, wykorzystując swą wewnętrzną moc, zaczęły je realizować.

Jak i dlaczego powstała Kobieca Moc

Misją Agnieszki Przybysz jest pomaganie kobietom i Tobie w odzyskaniu mocy, byś żyła w obfitości i miała życie, które pokochasz. W czerwcu 2012 r., autorka zapoczątkowała ideę Kobiecej Mocy fenomenalnymi efektami kobiet. I tak jest rok w rok. Oto niektóre przykłady:

– Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł. – Ania z Krakowa

– Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie. – Anna z Niemiec

– Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów. – Agnieszka z Lublina – własny biznes

– Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam bratnią duszę. – Monika z Warszawy

– Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów – wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus spotkanie wzajemnej miłości – bratniej duszy. – Agnieszka z Krakowa

–Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. – Sylwia z okolic Poznania

– Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, w ciągu miesiąca, stale utrzymujący się i wzrastający. – Aga z Gdańska plus spotkanie bratniej duszy

– Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30%. – Grażynka z Gdańska

– Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze. – Maria z Inowrocławia (przy okazji mąż korzysta, własne firmy)

– Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji... zachęty męża. który nakłaniał bym stale robiła te programy. – Kasia SU, prawnik

Kobieca MOC pokaże Ci jak aktywować 10 Kobiecych Mocy, by sięgnąć po Twoje pragnienia:

 • Jak oczyścić emocje, które blokują Cię przed spełnieniem Twoich najskrytszych pragnień.
 • Czym jest energia miejsc i dlaczego ma wpływ na Twoje życie.
 • Jak słuchać intuicji w podejmowaniu trafnych decyzji i nie wpadać w pułapki logicznego myślenia, a także, jak odróżnić jej głos od logiki.
 • Jak zbudować zdrowe poczucie własnej wartości
 • Jak pielęgnować kobiecość i nie godzić się na kompromisy, które pozbawiają Cię mocy i chęci do życia, a nawet radości życia?
 • Jak pokierować niesforne nastolatki i ich poznawanie kobiecości.
 • Jak realizować swoje pasje, bez wglądu na trudności, i stać się inspiracją dla innych kobiet.
 • Co mówi o swoich pasjach i lekcjach życiowych autorka bestsellerów Katarzyna Grochola:
  • być królową, myjąc kible
  • czym jest prawdziwy sukces
 • Jak tworzyć rzeczywistość tak, jak tego pragniesz, czyli porzuć logiczne techniki stawiania celów, które już nie działają.
 • Jak zostałam kochanką.
 • Jak pielęgnować unikatowość biznesu i wznieść się ponad działania konkurencji.
 • Jak otworzyć się na obfitość dostatku, w tym także pieniędzy...
 • Jak prosić o to, czego chcesz, i otrzymywać to z większą łatwością.
 • Jak podnieść Twój poziom świadomości, by życie Cię rozpieszczało, zamiast rzucać od brzegu do brzegu, jak statek podczas sztormu.
 • Co mówi o swoich lekcjach życiowych i związkach autorka bestsellerów Małgorzata Kalicińska:
  • jak się dobrze rozwieść
  • seks po pięćdziesiątce
 • Co mówią kobiety o Kobiecej Mocy

Książka dla ciebie!

Kobieca moc znalazła wiele naśladowczyń, nadszedł czas by sięgnąć do źródła, po oryginał, który stał się inspiracją dla wielu innych kobiet. Dziś weź w swoje dłonie Kobiecą Moc, by odzyskać moc albo ją aktywować/wzmocnić jeszcze mocniej...To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki teraz!

Intencją autorki jest podnoszenie świadomości obfitości wśród kobiet.

Poręczny format i jasny układ poszczególnych rozdziałów sprawia, że łatwo z niej skorzystasz w każdej chwili, gdy tego zechcesz. I z chęcią podzielisz się z koleżanką, bo mocne kobiety nie są pozbawione pięknej kobiecości.

Wydawca: Nowa Proza.
Premiera: 14 marzec.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Gastro Miasto – 5. edycja! [fot. materiały prasowe organizatora / Gastro Miasto ]

Gastro Miasto 2018 – poznajcie szczegóły 5. edycji!

Kultura
środa, 15 sierpnia 2018, 02:15
W ten weekend, po raz kolejny, Wrocław stanie się idealnym miejscem dla fanów odpoczynku i dobrego jedzenia przy akompaniamencie wspaniałej muzyki! Poznajcie plan wydarzenia i sprawdźcie mapę!

Zobacz również