Newsello.pl

Już we wrześniu wystartuje Poznań Athletics Grand Prix 2020

Już niebawem do Poznania po raz drugi przybędą lekkoatletyczne gwiazdy światowego formatu, by uczestniczyć w Mityngu Lekkoatletycznym na Golęcinie. Zawody zaplanowane zostały na 11 września 2020r.
Poznań Athletics Grand Prix 2020 (materiały prasowe)
Poznań Athletics Grand Prix 2020 (materiały prasowe)

Pierwsza edycja w lipcu 2019 roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Wielkopolan Na Stadionie Golęcin zawitali sportowcy zarówno z kraju m.in. Joanna Fiodorow, Michał Haratyk, Paweł Wojciechowski, Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki jak i z zagranicy a wśród nich Dilszod Nazarow, Denia Caballero Ponce czy Yaime Perez. 

Obiekt nad Jeziorem Rusałka gościł fanów biegów na dystansach 100m, 200m, 400m, 800m, 400m przez płotki, rzutu dyskiem i młotem, pchnięcia kulą a także skoku w dal i o tyczce. Sportowych emocji nie zabraknie również w tym roku - serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie:
Data: 11.09.2020
Miejsce: Stadion POSiR - Golęcin Warmińska 1, 60-622 Poznań
Godz: 16:00

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również