Newsello.pl

Juwenalia 2024 w Krakowie: Wspaniała zabawa w Strefie Plaża [WIDEO]

Krakowskie Juwenalia to nie tylko czas świętowania zakończenia roku akademickiego, ale również okazja do wspaniałej zabawy i kulturalnych doświadczeń.
Juwenalia Krakowskie Fot; Katarzyna Skobiej
Juwenalia Krakowskie Fot; Katarzyna Skobiej

Tegoroczne Juwenalia obiecują być niezapomnianym festiwalem pełnym atrakcji dla studentów i mieszkańców miasta.

Rozpoczynamy z pompą! W Bibliotece Głównej AGH rozegrany zostanie turniej szachowy - Gambit AGH. Klub Gwarek przemieni się w artystyczną przestrzeń, gdzie odbędą się warsztaty malarskie z piwem w ręku, a Klub Zaścianek serwuje tradycyjne Śpiewogranie. Wieczorem odbędzie się wyjątkowe kino plenerowe sponsorowane przez Małopolskę, tuż naprzeciwko Klubu Studio.

Co zobaczymy na Juwenaliach:

14 maja 2024 rozbrzmiewać będzie koncertowa inauguracja Juwenaliów z udziałem Golec uOrkiestra, a wieczór uświetni Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy (P.I.W.O.) - inicjatywa studencka wykorzystująca elewację akademika jako wyświetlacz.

15 maja 2024 Strefa Plaża zatętni dźwiękami rapu, w wykonaniu Avi, Kizo i Szpaka, przy otwarciu przez Blagę!

16 maja 2024 przenosimy się na woodstockowe pole! Od Braci Figo Fagot, przez Nocnego Kochana i Łydki Grubasa, aż po legendarną Majkę Jeżowską, ten dzień przyniesie niezapomniane przeżycia.

17 maja 2024 czeka nas kolejny zestaw atrakcji, w tym Bitwa o Miasteczko - freestyle'owe wyzwanie dla fanów hip-hopu oraz JuweMaluch, nowy projekt ze Złotym Maluchem Klubu Studio w roli głównej.

Na piątek zaplanowano różnorodność! Myslovitz, Baciary, Orkiestra Reprezentacyjna AGH oraz międzynarodowa gwiazda - duet Fast Boy! Ostatni dzień Juwenaliów to prawdziwa uczta dla fanów polskiego rocka! Kult, Dżem z nowym wokalistą Sebastianem Riedlem oraz długo wyczekiwany koncert The Dumplings!

Scena będzie znajdować się na terenach kortów i boiska Miasteczka Studenckiego AGH. Bilety oraz szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://juwenalia.krakow.pl/

Serdecznie zapraszamy!

ip
Fot: Katarzyna Skobiej 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również