Newsello.pl

Justin Timberlake ogłasza wielką trasę koncertową, a Polska świętuje [WIDEO]

23 lutego 2024 roku świat muzyczny stanął w zachwycie, gdy Justin Timberlake, ikona muzyki, aktor i wszechstronny artysta, ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej - The Forget Tomorrow World Tour!
Justin Timberlake Fot: materiały prasowe
Justin Timberlake Fot: materiały prasowe

Polska znalazła się w gronie wybranych krajów, a koncert odbędzie się 26 lipca 2024 roku w TAURON Arena Kraków.

Trasa koncertowa i najnowszy utwór "Drown"

Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji. To wyjątkowa szansa dla polskich fanów, aby być częścią tego muzycznego święta! Justin Timberlake nie tylko zapowiedział trasę, ale także podzielił się najnowszym utworem "Drown", który zdobył serca fanów na całym świecie.

Globalna trasa i ogromne zainteresowanie

Trasa koncertowa obejmuje 67 występów na całym świecie, od kwietnia do grudnia bieżącego roku. W Ameryce Północnej już wyprzedano 22 koncerty, a liczba sprzedanych biletów przekroczyła imponującą liczbę 550 000! To potwierdza nieustające zainteresowanie fanów wobec tego utalentowanego artysty.

Powrót z nowym albumem

Podczas koncertów, Justin Timberlake zaprezentuje utwory z nadchodzącego albumu "Everything I Thought It Was", w tym hity "Selfish" i najnowszy singiel "Drown". Będzie to niepowtarzalna okazja, aby na żywo doświadczyć muzycznego geniuszu Timberlake'a oraz delektować się największymi przebojami z całej jego kariery.

Szczegóły trasy i VIP

Pełna trasa koncertowa obejmie Polskę, Niemcy, Belgii, Wielką Brytanię, Holandię, Danię, Szwecję i Francję. Po Polsce Justin Timberlake ruszy do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji, by pożegnać stary kontynent 6 września we Francji. Trasa Forget Tomorrow World Tour powróci do Ameryki Północnej 7 października, obejmując 23 dodatkowe koncerty, zakończąc się 16 grudnia w Indianapolis, IN, w hali Gainbridge Fieldhouse.

Dla prawdziwych fanów dostępne będą różnorodne pakiety VIP, oferujące niezapomniane wrażenia, m.in. bilety do ekskluzywnej sekcji VIP Stage Bar, specjalnie zaprojektowane upominki VIP oraz wcześniejsze wejście na teren koncertu.

O Justinie Timberlake'u

Justin Timberlake to nie tylko artysta, ale również producent muzyczny, autor tekstów i aktor. Jego liczby są imponujące - ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli sprzedane na całym świecie. Dziesięć nagród GRAMMY, ponad 23 miliardy odtworzeń na platformach streamingowych i cztery nagrody Emmy to tylko niektóre z jego osiągnięć.

Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to światowy lider rozrywki na żywo, składający się ze światowych liderów rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation. Dzięki tej potężnej maszynie koncertowej, fanskie serca na całym świecie biją mocniej!

ip
Fot: mateirały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również