Newsello.pl

Hot 8 Brass Band wystąpi w Polsce

Energetyczny zespół z Nowego Orleanu wystąpi 14 lutego 2020 roku w warszawskich Hybrydach
Hot 8 Brass Band
Hot 8 Brass Band

Hot 8 Brass Band już od ponad 20 lat dzielą się z publicznością unikalną, uliczną energią. Ich twórczość to porywająca mieszanka hip-hopu i funku, ubrana w szaty oldschoolowego brass-bandu.

Grupa może pochwalić się nominacją do nagrody Grammy. Hot 8 Brass Band mają na koncie współpracę z takimi wykonawcami jak: Lauryn Hill, Mos Def czy Blind Boys of Alabama. Sama formacja również lubi składać hołdy ważnym dla nich muzykom. Jednak bez względu na to czy grają swoje własne kawałki, czy wplatają w repertuar klasyki Joy Division, Snoop Dogga, Marvina Gaye'a lub Stevie Wondera, ich uliczny flow oraz rozbudowana sekcja dęta tworzą atmosferę, której trudno nie dać się porwać.

W tym roku ukazała się ich najnowsza EP-ka “Take Cover”, którą wychwalano między innymi w BBC oraz The Rolling Stone. Kolejny sukces grupy to wersja Sexual Healing otwierała drugi sezon Netflixowego ‘Sex Education’.

Lineup:

  • 19:00 - wejście
  • 19:45 - Harper (support)
  • 21:00 -The Hot 8 Brass Band

 

Koncert:
Data: 14.02.2020
Miejsce: Klub Hybrydy/Warszawa

ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również