Newsello.pl

Holiday on Ice w 2020 roku wystąpią w Arena Gliwice

Widowisko na lodzie i ponad nim, pełne niesamowitych ewolucji, skoków i piruetów będzie można obejrzeć 27, 28 i 29 marca 2020 w Arenie Gliwice.
Holiday on Ice
Holiday on Ice

Holiday on Ice powraca do swoich początków. Historia opowiedziana w najnowszym przedstawieniu przypomina prawdziwą miłość, jaka zdarzyła się podczas castingu do rewii na początku jej działalności.

Z okazji 75-lecie istnienia Holiday on Ice, rewia powraca do historii, która zdarzyła się naprawdę. – Cały program jest historią miłosną i pokazuje, jak Holiday on Ice było tworzone. Kiedy wiele lat temu do rewii impresario Collin przeprowadzał casting, na przesłuchania zgłosiła się Scarlet, w której się zakochał. Właśnie ona jest główną bohaterką tego spektaklu – mówi Madison Vinci, odtwarzająca pierwszoplanową rolę damską w widowisku Showtime. Łyżwiarka jest m.in. brązową medalistką mistrzostw Stanów Zjednoczonych juniorów w 2011 z Salt Lake City w kategorii solistek.

Na tafli Holiday on Ice partneruje jej Colin Grafton, który ma na swoim koncie m.in. także brąz juniorskich mistrzostw USA, ale w parach tanecznych. – To dla mnie niesamowity przywilej, że mogę bać udział w tej rewii. Oprócz jazdy na łyżwach, w widowisku jest cały ogrom sztuki aktorskiej. Spędziłem wiele czasu na tym, by nauczyć się mojej postaci. W tej prawdziwej historii pokazane są nie tylko wzloty, ale także upadki: zakochanie, odkochanie, ponowna miłość… Wszystkie te próby i udręki pokazują, że to jest jak najbardziej prawdziwa i życiowa historia – mówi Colin Grafton.

Przedstawienie Showtime zostało wymyślone akurat na jubileusz 75-lecia rewii Holiday on Ice. Jest to jak do tej pory największe widowisko, jakie przez te wszystkie lata były prezentowane na całym świecie. Specjalnie do tego spektaklu przez cztery miesiące powstawały efektowane kostiumy, skrzące się tysiącami świecidełek. Ręcznie umieszczono na nich 20 tysięcy cyrkonii, co sprawiło, że są to jedyne i niepowtarzalne kreacje. Efekt pracy projektantów, choreografów i całego sztabu osób będzie można zobaczyć już marcu przyszłego roku w Arenie Gliwice. 

Holiday on Ice zapewni niezapomniane wrażenia dla całej rodziny. Zaprezentowany zostanie świat przygód na lodzie z jazdą na łyżwach na najwyższym poziomie, a dopełnieniem całości będą wspaniałe kostiumy i zapierające dech w piersiach karkołomne akrobacje. Przez ponad 75 lat działalności Holiday on Ice przedstawienia tej najlepszej rewii na świcie obejrzało 330 milionów osób. Do tego grona w wiosną przyszłego roku dołączy publiczność Areny Gliwice.

ip

fot: Materiały Organizatora

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Venom Prison (materiały prasowe)

Venom Prison + Creeping Death wystąpią w Warszawie

Muzyka
poniedziałek, 21 września 2020, 14:23
Już 2 lutego 2020 na deskach warszawskiego Pogłosu wystąpią jedni z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia death metalu! Venom Prison wyruszają w europejską trasę, a towarzyszyć im będą Creeping Death oraz Leeched!
Spring Break (materiały prasowe)

Spring Break powraca!

Muzyka
czwartek, 17 września 2020, 12:29
Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października 2020.

Zobacz również