Newsello.pl

Hip Hop Festiwal 2020 w Krakowie

Druga edycja Hip Hop Festival Kraków organizowana przez Fresh n Dope oraz No Sleep. Podczas imprezy wystąpi łącznie ośmiu artystów z Polski. Festiwal odbędzie się 22 lutego 2020 w krakowskim klubie Studio.
Hip Hop
Hip Hop

Druga edycja Hip Hop Festival Kraków organizowana przez Fresh n Dope oraz No Sleep. Podczas imprezy wystąpi łącznie ośmiu artystów z Polski. Do tej pory ogłoszeni zostali Mr. Kękę, Tymek, Joda oraz Gedziula.

bilety standard:
I pula 59zł 
II pula 69zł
III pula 79zł
IV pula 89zł
V pula 99zł

bilety antresola:
I pula 79zł - w sprzedaży
II pula 99zł
III pula 119zł
Bilet uprawnia do oglądania koncertu z poziomu antresoli znajdującej się naprzeciw sceny i oferującej bardzo dobrą widoczność. Antresola oferuje wyłącznie miejsca siedzące nienumerowane. Bilet nie umożliwia wstępu na płytę klubu.

Osoby które nie ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu, będąc pod opieką osoby dorosłej, która bierze za nią pełną odpowiedzialność, po zakupie biletów dla osoby niepełnoletniej oraz dorosłej.

Przypominamy, że kupując bilety od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które uniemożliwią wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

ip

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również