Newsello.pl

Grudzień z Kulturą w kinach Helios!

Jesteście gotowi by nadrobić zaległości i w końcu poznać najlepsze polskie filmy ostatnich lat?
Grudzień z Kulturą w kinach Helios!
Grudzień z Kulturą w kinach Helios!

10 złotych – tylko taka suma wystarczy, aby raz w tygodniu, zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat na wielkim ekranie. Tej zimy w kinach Helios, w ramach projektu "Kultura Dostępna", w każdy czwartek o godzinie 18:00 będzie można obejrzeć najnowsze, najbardziej cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji.

Wśród grudniowych tytułów prezentowanych w ramach cyklu znajdą się: ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych - "Moje córki krowy" (seans 7 grudnia), przedstawiciel kina eksperymentalnego - "Królewicz Olch" (seans 14 grudnia), brawurowy film, który udowadnia, że najdziksze historie zdarzają się w najmniej odpowiednich momentach - "PolandJa" (seans 21 grudnia) oraz wypełniona najlepszym humorem historia wielkiego przekrętu z ogromną dozą sensacji - "Volta" (seans 28 grudnia).

„Kultura Dostępna w kinach” to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca Polaków do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin projektu Kultura Dostępna w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

Szczegółowe informacje dotyczące cyklu oraz poszczególnych seansów, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów, dostępne są na oficjalnej stronie internetowej sieci Helios.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne [fot. unsplash.com - autor: Fatih Kılıç]

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne

Kultura
wtorek, 24 września 2019, 11:03
Często chodzisz do teatru na różne spektakle? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z teatrem? W każdym z tych przypadków doskonałym pomysłem może być udanie się na warsztaty teatralne!

Zobacz również