Newsello.pl

Grudzień z Kulturą w kinach Helios!

Jesteście gotowi by nadrobić zaległości i w końcu poznać najlepsze polskie filmy ostatnich lat?
Grudzień z Kulturą w kinach Helios!
Grudzień z Kulturą w kinach Helios!

10 złotych – tylko taka suma wystarczy, aby raz w tygodniu, zobaczyć najciekawsze polskie filmy ostatnich lat na wielkim ekranie. Tej zimy w kinach Helios, w ramach projektu "Kultura Dostępna", w każdy czwartek o godzinie 18:00 będzie można obejrzeć najnowsze, najbardziej cenione przez krytyków oraz nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmy polskiej produkcji.

Wśród grudniowych tytułów prezentowanych w ramach cyklu znajdą się: ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o relacjach rodzinnych - "Moje córki krowy" (seans 7 grudnia), przedstawiciel kina eksperymentalnego - "Królewicz Olch" (seans 14 grudnia), brawurowy film, który udowadnia, że najdziksze historie zdarzają się w najmniej odpowiednich momentach - "PolandJa" (seans 21 grudnia) oraz wypełniona najlepszym humorem historia wielkiego przekrętu z ogromną dozą sensacji - "Volta" (seans 28 grudnia).

„Kultura Dostępna w kinach” to projekt Narodowego Centrum Kultury, które wraz z siecią kin Helios zachęca Polaków do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin projektu Kultura Dostępna w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

Szczegółowe informacje dotyczące cyklu oraz poszczególnych seansów, a także opcja rezerwacji oraz zakupu biletów, dostępne są na oficjalnej stronie internetowej sieci Helios.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Orzeł i Krzyż 2020

Orzeł i Krzyż 2020 - największe nocne show o historii Polski.

Kultura
wtorek, 04 sierpnia 2020, 12:28
Zobacz największe nocne show o historii Polski. Orzeł i Krzyż to spektakularna opowieść o losach Polski i Polaków od legend i założenia Państwa Polskiego przez tryumfy husarii, Potop Szwedzki, aż po odzyskanie niepodległości i Solidarność.

Zobacz również