Newsello.pl

Ghost zagra w katowickim Spodku

Koncert odbędzie się 30 listopada w Spodku. Jako support zobaczymy All Them Witches oraz Tribulation.
Ghost
Ghost

Ghost w Polsce! Zespół Ghost powraca do Europy z headlinerską trasą The Ultimate Tour Named Death. Jednym z przystanków będą Katowice. Koncert odbędzie się 30 listopada w Spodku. Jako support zobaczymy All Them Witches oraz Tribulation.

The Ultimate Tour Named Death rozpocznie się 16 listopada w Motorpoint Arena w Nottingham. Zespół Ghost przez pięć tygodni będzie podróżować po Europie, kończąc trasę 19 grudnia w Tuluzie. Na całej trasie w roli supportu pojawią się All Them Witches oraz Tribulation. Polski koncert Ghost odbędzie się 30 listopada w Spodku w Katowicach.

Trasa będzie promować świetnie przyjęty przez krytykę i słuchaczy album „Prequelle”. Krążek trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album rockowy oraz do szwedzkich Grammis w kategorii Najlepszy album hard rockowy/metalowy. Płyta trafiła także na szczyt podsumowań rocznych w takich magazynach jak Kerrang!, Revolver i Metal Hammer.

Koncert:
Data: 30.11.2019
Miejsce: Spodek/Katowice

Bilety:
od 150zł

ip
fot.Materiały Organizatora 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również