Newsello.pl

Gdzie przygotować wesele?

Uroczystości weselne są dla wielu niemniej ważne niż sam ślub! Wybór odpowiedniej lokalizacji i oprawy, to jedna z pierwszych ważnych decyzji, jaką muszą wspólnie podjąć Państwo Młodzi. Na co warto zwrócić uwagę, aby wszyscy goście byli zadowoleni?
Gdzie przygotować wesele? [fot. materiały prasowe: Agencja FaceIt]
Gdzie przygotować wesele? [fot. materiały prasowe: Agencja FaceIt]

Wraz z przyjściem wiosny rozpoczynamy również sezon weselny. Budząca się do życia zieleń, słońce i piękna pogoda to powody, dla których wiele par wybiera wiosnę na organizację swojego, wymarzonego wesela.

Tego wyjątkowego dnia chcemy, by wszystko przebiegało idealnie, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca, ze znakomitą kuchnią oraz oprawą. Jak więc wybrać odpowiednią lokalizację, aby nasze wesele było wspaniałą, niezapomnianą uroczystością?

Idealne miejsce

Sala weselna, kameralna restauracja, a może pod gołym niebem? Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie miejsce, które pomieści i wprawi w zachwyt zaproszonych gości.

Norweska Dolina to niebagatelne miejsce na organizację wesela czy ślubu cywilnego. Piękna norweska architektura, kolorowe wille, w tym najważniejsza – Urnes, która idealnie wpasowuje się w charakter ślubny oraz nasze źródełko życia i miłości, to wszystko jest powodem, dla którego tak wiele par wybiera je na swój magiczny dzień. Dodatkowym czynnikiem jest fakt, iż na terenie naszego wikingowego miasteczka mogą przenocować wszyscy zaproszeni goście, w wybranej przez siebie willi – mówi Marzena Mielczarek, Dyrektor Generalna Norweskiej Doliny.

To w jakim miejscu chcemy zorganizować wesele zaważy na kolejnych elementach organizacyjnych. Jeśli decydujemy się na tzw. wesele pod chmurką, musimy wziąć pod uwagę pogodę – jaka danego dnia będzie temperatura, czy będzie słońce, oraz czy wynająć duży namiot, pod którym schronią się goście w przypadku deszczu. Jeśli zdecydujemy się na salę weselną musimy wziąć pod uwagę przede wszystkim jej wielkość oraz parkiet do tańca.

Smaczne jedzenie

Drugim bardzo istotnym elementem jest smaczne jedzenie. To w końcu dzięki niemu mamy energię, by przetańczyć całą noc. Ważna jest ilość serwowanych dań oraz ich jakość. To właśnie posiłki są najczęściej ocenianym punktem podczas wesela przez gości – jeśli serwowane dania będą smaczne to i wesele zostanie dobrze odebrane i zapamiętane.

W Norweskiej Dolinie szefowie kuchni w najdrobniejszych szczegółach dbają o jakość oferowanych dań. Bierzemy pod uwagę preferencje gości – u nas świetnie zjedzą również wegetarianie czy bezglutenowcy. Wszystkie dania tworzymy ze świeżych i lokalnych składników, a kompozycja na talerzu jest tak ładna, że goście śmieją się, że aż szkoda ją naruszyć – opowiada z rozbawieniem Marcin Rogoża, właściciel Norweskiej Doliny.

Oprawa muzyczna

Trzecim elementem jest muzyka. To jak się będą bawili goście zawarzy na końcowej ocenie wesela i dobrych wspomnieniach. Młoda para rozważa najczęściej jedną z dwóch opcji: zaangażowanie DJ-a z wodzirejem lub wynajęcie orkiestry. Wybierając muzykę warto wziąć pod uwagę rozpiętość wiekową gości, by każdy z nich z miłą chęcią wszedł na parkiet i przetańczył całą noc.

Przygotowania do wymarzonego wesela trwają kilka miesięcy, a samo wydarzenie raptem kilka godzin. Jednak każda panna młoda marzy by mieć ślub jak z bajki i aby to marzenie się ziściło, oprócz księcia należy zadbać o idealne miejsce i oprawę.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Skup książek

Skup książek online - to się opłaca!

Kultura
wtorek, 02 kwietnia 2019, 10:22
Czasem chcielibyśmy pozbyć się starych książek, ale nie wiemy, co należałoby zrobić. Oto ciekawe rozwiązanie!
Opera Rara

Inauguracja festiwalu Opera Rara

Kultura
czwartek, 24 stycznia 2019, 12:23
Założeniem Festiwalu Opera Rara jest wznawianie i przybliżanie publiczności największych dzieł operowych w zgodzie z duchem epoki i z udziałem najwybitniejszych przedstawicieli wykonawstwa historycznego.

Zobacz również