Newsello.pl

"Game of Minds" – nietypowa kombinacja, świetna zabawa!

Jeżeli macie ochotę przeżyć na własnej skórze klimat lat 60. XX wieku w USA, to mamy coś specjalnie dla Was! Wyjątkowa impreza, na której staniecie się kimś zupełnie innym!
"Game of Minds" – nietypowa kombinacja, świetna zabawa! [fot. materiały prasowe]
"Game of Minds" – nietypowa kombinacja, świetna zabawa! [fot. materiały prasowe]

O wydarzeniu

„Game of Minds” jest projektem skierowanym do studentów łączącym w sobie elementy gry fabularnej typu LARP, imprezy tematycznej i gry negocjacyjnej. Jest to jedyne tego typu wydarzenie organizowane w Polsce.

Uczestnicy imprezy wcielają się w przypisane im przez organizatorów postaci i wykonują opisane w scenariuszu zadania. Rokrocznie impreza odbywa się w innym klimacie. W tym roku będzie to lato miłości w USA w 1967 roku, czyli era hipisów i protestów przeciwko wojnie w Wietnamie.

Otoczka fabularna, otrzymane wskazówki oraz w efekcie mające miejsca intrygi oraz dramaty dają ogromny potencjał do interaktywnej zabawy. Przekonani?

Jak wziąć udział?

Impreza odbędzie się 19 maja br. O szczegółach dowiecie się z tego fanpage’a:

  • https://www.facebook.com/negocjatorgame/

Już niedługo pojawi się na nim link do wydarzenia, więc nie zapomnijcie wysłać formularza! Serdecznie zapraszamy!

Plakat wydarzenia

fot. materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne [fot. unsplash.com - autor: Fatih Kılıç]

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne

Kultura
wtorek, 24 września 2019, 11:03
Często chodzisz do teatru na różne spektakle? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z teatrem? W każdym z tych przypadków doskonałym pomysłem może być udanie się na warsztaty teatralne!

Zobacz również