Newsello.pl

Finan$ówka XII – impreza z wykładowcami nadciąga!

Studenci Uniwersytetu Łódzkiego wiedzą, co to znaczy dobra zabawa! Oto okazja, by przekonać się o tym na własnej skórze.
Finan$ówka XII – impreza z wykładowcami nadciąga! [fot. materiały prasowe]
Finan$ówka XII – impreza z wykładowcami nadciąga! [fot. materiały prasowe]

O imprezie

Drodzy studenci! Mamy zaszczyt zaprosić Was na jedno z większych, tegorocznych wydarzeń Uniwersytetu Łódzkiego. Przekonajcie się na własne oczy, jak bawią się studenci na Gali kończącej Finance Week XII – Finan$ówce!

Wielką atrakcją będzie wspólna zabawa z wykładowcami, którzy również zostali zaproszeni na tę imprezę. Nie ma lepszego sposobu poznania wykładowców jak wspólna zabawa! Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić!

Jak wziąć udział?

Darmowe wejściówki znajdziecie na wszystkich wydziałach oraz Politechnice Łódzkiej. Dla niecierpliwych imprezowiczów przygotowane zostały dodatkowo konkursy, które będą zamieszczane na Facebookowym profilu wydarzenia.

Ta niezapomniana balanga odbędzie się w klubie Lordis (Piotrkowska 102) 10 maja w czwartek o godzinie 22:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/408990182896510/

Do zobaczenia!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Mam Talent – pierwsze castingi ruszają już w czerwcu! [fot. materiały prasowe]

Mam Talent – pierwsze castingi ruszają już w czerwcu!

Rozrywka
piątek, 18 maja 2018, 11:18
Na ten moment czekało wielu Polaków! Oto kolejna szansa, by zachwycić cały kraj swoimi niezwykłymi umiejętnościami! Przedstawiamy konkretne daty i miejsca, gdzie odbędą się przesłuchania.

Zobacz również