Newsello.pl

Festiwal Halloween Trick or Fest zaprasza do Krakowa [WIDEO]

Bądź jednym z uczestników imprezy, podczas której włosy stają dęba, a Ty możesz pokazać wszystkim swoją potworną stronę – w granicach rozsądnego straszenia!
Halloween
Halloween

Halloween, choć przybyło do nas z Ameryki, tak naprawdę pochodzi ze średniowiecznych wierzeń i praktyk odpędzania złych duchów. Właśnie w tym celu służyły przebrania i złowieszcze atrybuty. W naszej kulturze wiedźmy, czarne koty, wampiry i wszystkie inne mary na długo będą kojarzyć się właśnie z nocą Halloween. W wielu krajach na świecie tradycje Halloween zostały chętnie przyjęte. Chociaż coraz więcej młodych osób znajduje w upiornych zwyczajach okazję do zabawy, w Polsce wciąż brakuje hucznego świętowania. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 października 2023 w Krakowie. 

O wydarzeniu: 

W odpowiedzi na to wyłonił się w nas pomysł stworzenia pierwszego festiwalu Halloween w naszym kraju!

Przygotuj się na jeżący włos weekend pełen koncertów, upiornych gości, zaskakujących niespodzianek, strasznie pysznego jedzenia, a to wszystko w klimacie grozy w naszym miasteczku Halloween. Otwierając dla Was teren naszej przeraźliwej festiwalowej przestrzeni, chcemy, żeby każdy z Was bawił się bezpiecznie i drżał jak liść z ekscytacji wszystkimi przygotowanymi atrakcjami. Żeby nikt z nas nie przeraził się na śmierć, liczymy, że będziemy pilnie przestrzegać naszego kodeksu straszenia i dbać o wspólną, strasznie dobrą zabawę.

Halloween 2023 jest czasem pierwszego Trick or Fest w historii! Bądź jednym z uczestników imprezy, podczas której włosy stają dęba, a Ty możesz pokazać wszystkim swoją potworną stronę – w granicach rozsądnego straszenia! 

Czas zapomnieć o nudnym Halloween w Polsce i dać się ponieść celebracji święta wszystkich strachów. Nie zabraknie dziwów na każdym kroku. Gdzie tylko się nie obrócicie, czyhać będą straszne, imprezowe atrakcje. Sprawdźcie harmonogramy obu dni i dołączcie do wszystkich stworów, które pojawią się na festiwalu.

Wspólnie zmieńmy Kraków w halloweenową stolicę Polski!

Na miejscu możecie się spodziewać m.in.:

  • wielkiej, halloweenowej parady inspirowanej tą nowojorską,
  • nawiedzonego domu,
  • maratonu horrorów,
  • upiornego speed datingu,
  • strefy gastro z amerykańskimi klasykami,
  • 1175178 dyni,
  • pokazów magików
  • innych przerażających niespodzianek, które będziemy stopniowo zdradzać na naszej stronie i w social mediach!

Wydarzenie dzielimy na dwa dni: pierwszy dla tych najodważniejszych, a drugi przede wszystkim dla najmłodszych i wszystkich tych, którzy chcą spędzić ten niedzielny, rodzinny czas w nieco bardziej ekscytującym wydaniu.

Czekają na Was emocje, które wstrząsną Waszymi zmysłami, zabawa, która sprawi, że Wasze serca zabiją szybciej, i strach, który zostanie w Waszych umysłach na długo. Czy jesteście na to gotowi?

ip
Fot: materiały prasowe 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również