Newsello.pl

Festiwal 3-MAJÓWKA 2024 – muzyczne święto we Wrocławiu! [FOTO, WIDEO]

Przed nami najbardziej oczekiwana impreza roku – Festiwal 3-MAJÓWKA 2024! Długi majowy weekend to doskonała okazja do odwiedzenia Wrocławia, gdzie tradycyjna majówkowa uczta muzyczna jednoczy pokolenia i gatunki muzyczne.
DOG EAT DOG Fot: Krzysztof Zatycki/newsello.pl
DOG EAT DOG Fot: Krzysztof Zatycki/newsello.pl

Zobacz zdjęcia z 3-Majówka 2023>>

Muzyczne święto na Pergoli:

Festiwal 3-Majówka to coroczna tradycja, która otwiera sezon plenerowych festiwali w Polsce. W dniach od 1 do 3 maja, urokliwe tereny Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia stają się areną dla największych gwiazd muzycznych. Podczas festiwalu, dwie sceny – plenerowa na Pergoli obok największej w Polsce fontanny multimedialnej oraz imponująca Hala Stulecia – będą gościć zarówno weteranów sceny rockowej, jak i nowe, wschodzące gwiazdy.

Oprócz koncertów zaproszonych artystów, festiwal oferuje trzecią scenę, na której zabrzmi muzyka świata, czyli world music. Po zachodzie słońca, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć największego Nocnego Silent Disco. Nie zabraknie także bogatej strefy gastronomicznej oraz innych atrakcji, które z pewnością umilą czas miłośnikom muzyki i dobrej zabawy.

Gitarowy Rekord Świata

Nieodłącznym elementem majówki we Wrocławiu jest Gitarowy Rekord Świata, który tradycyjnie odbywa się 1 maja. W ubiegłym roku na wrocławskim Rynku zagrało razem imponujące 7967 gitarzystów. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze większą frekwencję i muzyczną energię!

Pierwsze ogłoszone gwiazdy:

ŁONA x KONIECZNY x KRUPA

Mistrzowie nieoczywistych rapowych narracji – Łona x Konieczny x Krupa – przeniosą nas w świat hip-hopu, jazzu i elektroniki. Ich najnowszy album "TAXI", oparty o rozmowy z taksówkarzami, obiecuje niezapomniane doznania muzyczne. Spotkanie z triem odbędzie się 2 maja we Wrocławiu, a fani będą mieli okazję do głębokiego zanurzenia się w ich wyjątkowym brzmieniu.

ZALEWSKI

Krzysztof Zalewski, znany ze swojego rockowego brzmienia, dołącza do składu 3-MAJÓWKI 2024. Artysta, który zdobył uznanie już po zwycięstwie w "Idolu" w 2004 roku, przygotowuje się do premiery swojej nowej autorskiej płyty. Jego koncert 1 maja obiecuje nie tylko mocne brzmienie, ale także premierowe utwory z nadchodzącego albumu.

DOG EAT DOG

Pionierzy gatunku rapcore i crossover, Dog Eat Dog, powracają z nowym albumem "Free Radicals". Zespół, znany ze swojej energii i pozytywnego podejścia, zagra na 3-MAJÓWCE 2024 1 maja. Słuchacze mogą się spodziewać eksplozywnych utworów, różnorodności stylów i niezapomnianych przeżyć z zespołem, który zawsze dostarcza muzycznego uniesienia.

Festiwal 3-Majówka:

Festiwal 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu obiecuje trzy dni niezapomnianych przeżyć muzycznych. Wielokulturowość sceny, różnorodność artystów oraz unikalne połączenie gatunków muzycznych sprawią, że to wydarzenie stanie się punktem kulminacyjnym dla wszystkich miłośników muzyki. Warto zarezerwować sobie ten majowy weekend na niepowtarzalną podróż przez świat dźwięków, którą oferuje Festiwal 3-MAJÓWKA 2024 we Wrocławiu!

 

ip
Fot: Krzysztof Zatycki

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również