Newsello.pl

Favst i Gibbs zaprezentowali wspólny klip "Tour de France" [WIDEO]

Singiel "Tour de France" to kolejna pozycja zapowiadająca wspólny album artystów.
Favst i Gibbs
Favst i Gibbs

"Tour de France" to kolejny teledysk zapowiadający wspólny album FavstaGibbsa „Hample” Tym razem producenci zabierają nas na mroczną przejażdżkę po wirtualnym świecie przypominającym grę komputerową.

O klipie:

W numerze „Tour de France” gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK. W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwych bitów i nocnego życia. 

 Wideo to wypadkowa kreatywności i nowatorskiego podejścia do realizacji teledysku. „Był to jeden z tych projektów, przy których na początku idziesz po omacku i trochę nie wiesz co się wydarzy. Nigdy wcześniej nie łączyłem tylu dziwnych zabiegów na raz. Większość scen nakręciliśmy w miniaturowym świecie, który sami wybudowaliśmy. Stworzyliśmy postacie w CGI (pozdro dla twórców gry Medieval Dynasty ze studia Render Cube), jeździliśmy małymi driftowozami RC, które obsługiwała grupa naszych "kaskaderów", czyli ekipa pasjonatów z grupy Rc Nennox (również serdecznie pozdrawiam). Ogromny ukłon dla wszystkich zaangażowanych freaków, bo był to naprawdę bardzo eksperymentalne wyzwanie i świetna zabawa. Szacunek również należy się tu samemu labelowi oraz artystom, bo zaufali i uwierzyli w ten abstrakcyjny pomysł” – mówi odpowiedzialny za klip Igor Ignacy Leśniewski.

„Tour de France” to kolejny singiel zapowiadający album „Hample” favsta i gibbsa, który ukaże się 10 grudnia. Ten materiał to przede wszystkim emocje związane z nocnym życiem miasta, oglądane z perspektywy jazdy samochodem. Na wydawnictwie znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim – „Francuskie filmy”. Wśród gości na płycie pojawiają się również Kiełas, Szpaku i Kukon.

ip
Fot: mateirały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również