Newsello.pl

Fascynująca historia, która nie miała prawa się wydarzyć. Nowa, ciekawa publikacja o polskim rynku koncertowym

Zakulisowe historie Prestige MJM: Od Ostrowa Wielkopolskiego na szczyt światowego showbiznesu.
Prestige MJM Fot: materiały prasowe
Prestige MJM Fot: materiały prasowe

Fascynująca podróż przez historię polskiego rynku koncertowego właśnie rozpoczęła się. Nowa, wyjątkowa publikacja o tytule "Sięgając gwiazd" rzuca światło na nieprawdopodobne wydarzenia, które doprowadziły do powstania jednego z największych polskich promotorów koncertów - Prestige MJM. Książka, napisana przez Pawła Piotrowicza i Sebastiana Stodolaka, nie tylko przybliża nam zakulisowe historie, ale również odkrywa tajemnice sukcesu oraz wyzwania, jakie napotykają organizatorzy koncertów.

Od Ostrowa Wielkopolskiego na światowe sceny muzyczne

Prestige MJM, firma wywodząca się z niewielkiego Ostrowa Wielkopolskiego, wspięła się na szczyt branży koncertowej dzięki nieprawdopodobnemu połączeniu okoliczności, odwagi i determinacji. Marek Kurzawa, Janusz Stefański i Mateusz Pawlicki, trzej założyciele Prestige MJM, stworzyli coś, co z czasem stało się potęgą w organizacji koncertów największych gwiazd światowej muzyki.

Realia rządzące przemysłem muzycznym

Autorzy książki zagłębiają się w kulisy koncertów ostatniej dekady, rozmawiając z najważniejszymi agentami muzycznymi na świecie. "Sięgając gwiazd" nie tylko ukazuje sukcesy Prestige MJM, ale także rzuca światło na trudności i niuanse związane z branżą koncertową. Poznajemy wymagania gwiazd światowej muzyki, które przez ostatnie 15 lat gościły na polskich scenach, oraz dowiadujemy się, jak wiele elementów musi zaistnieć, aby koncert doszedł do skutku.

Rozwój rynku koncertowego

Książka "Sięgając gwiazd" stanowi również dokumentację rozwoju rynku koncertowego w Polsce. Przygląda się, jak Prestige MJM konkurowało z zagranicznymi potentatami, a także odkrywa tajemnice udanych związków publiczno-prywatnych, dzięki którym topowe gwiazdy zagrały w miejscach, gdzie wcześniej nie istniały nowoczesne hale widowiskowe.

Fotografia koncertowa

Książka "Sięgając gwiazd" to nie tylko fascynująca opowieść, ale także bogato ilustrowana albumem fotograficznym. Zawiera artystyczne zdjęcia z koncertów takich gwiazd jak Justin Bieber, Linkin Park, Bryan Adams, KISS czy Jennifer Lopez. Album, autorstwa Jakuba Janeckiego, prezentuje światowe produkcje koncertowe na papierze najwyższej jakości.

Walory dokumentacyjne i opinia eksperta

"Sięgając gwiazd" nie tylko opowiada historię, ale posiada także walory dokumentacyjne. Znajdziemy w niej plakaty, wycinki prasowe dotyczące koncertów oraz zdjęcia dokumentujące 15 lat działalności Prestige MJM. Wydana przez wydawnictwo Oh Book!, książka zdobyła uznanie zarówno za poziom edytorski, jak i znakomite zdjęcia, stanowiąc dowód na pasję i zaangażowanie ekipy Prestige MJM w to, co robią na co dzień.

ip
Fot: materiały prasowe  

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również