Newsello.pl

Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio – nadchodzi 16. edycja!

Mamy zaszczyt przekazać wiadomość organizatorów do wszystkich zainteresowanych tańcem i polepszenia swojego warsztatu! Poznajcie szczegóły nadchodzących lekcji oraz dowiedzcie się, kto je poprowadzi!
Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio – nadchodzi 16. edycja! [fot. materiały prasowe organizatora]
Europejskie Spotkania Taneczne w Egurrola Dance Studio – nadchodzi 16. edycja! [fot. materiały prasowe organizatora]

Egurrola Dance Studio zaprasza na niepowtarzalne warsztaty, które już od ponad 15 lat gromadzą miłośników sztuki tanecznej, pragnących wciąż doskonalić swoje umiejętności pod okiem choreografów międzynarodowej sławy.

O wydarzeniu

Europejskie Spotkania Taneczne to warsztaty, na których najważniejszy jest rozwój uczestników! To niepowtarzalna możliwość uczenia się od najlepszych, czerpania z ich talentu, wiedzy i doświadczenia. Warsztaty te są miejscem integracji środowiska tanecznego i dają możliwość uczestniczenia w zajęciach na najwyższym poziomie, prowadzonych przez wybitnych instruktorów i tancerzy z całego świata.

Co na Was czeka?

W tym roku specjalnie dla Was warsztaty poprowadzą: Maximilian Jarish (contemporary), Anya Yedynak (contemporary), Katseryna Kviatkovskaya (contemporary), Alberto Blanco (choreo), Nicklas Milling (choreo), Kerrie Milne (choreo), Zacc Milne (choreo), Fabiane Leame (contemporary).

Mamy też dla Was najlepsze zajęcia z instruktorami z całej Polski. Wyjątkowe POLISH MASTERS poprowadzą dla Was: Sandra Jackowska, Katarzyna Mieczkowska, Adrianna Piechówka, Julia Żytko, Artur Golec, Michał Hendzel, Paweł Michno, Brian Poniatowski oraz Tomasz Prządka. Na naszych warsztatach nie może oczywiście zabraknąć zajęć z tańca klasycznego, czyli podstawy warsztatu każdego tancerza! Zajęcia te poprowadzi dla Was Maksim Wojtiul!

W tym roku już po raz kolejny organizujemy także zajęcia FOR KIDS, czyli lekcje dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 9-15 lat. Te classy pozwolą im rozwijać swoje umiejętności u boku rówieśników trenujących na podobnym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy!

Jeśli brałeś udział już w naszych warsztatach – nie musimy Cię przekonywać.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem – to najlepszy początek.

Zapraszamy! Nie zastanawiaj się dłużej i zapisz się już dziś!

Widzimy się na najlepszych warsztatach!

www.warsztaty.com.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne [fot. unsplash.com - autor: Fatih Kılıç]

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne

Kultura
wtorek, 24 września 2019, 11:03
Często chodzisz do teatru na różne spektakle? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z teatrem? W każdym z tych przypadków doskonałym pomysłem może być udanie się na warsztaty teatralne!

Zobacz również