Newsello.pl

Enea Edison Festival: muzyczny weekend pełen gwiazd [WIDEO]

Już od 5 lipca 2024 mieszkańcy Poznania i okolic będą mieli okazję uczestniczyć w uwielbianym Enea Edison Festival!
Fot: Hubert Grygielewicz/materiały prasowe
Fot: Hubert Grygielewicz/materiały prasowe

To stały punkt letniego kalendarza, który przyciąga tłumy miłośników muzyki. W dniach 5-6 lipca 2024 roku na terenie Hotelu Edison w Baranowie pod Poznaniem, na dwóch scenach wystąpią najpopularniejsi polscy artyści.

Line-up pełen gwiazd

W tym roku na scenie zobaczymy:

  • Mrozu – świętujący 15-lecie swojej kariery muzycznej.
  • Daria Zawiałow – wykonującą utwory z najnowszego albumu "Dziewczyna pop".
  • Bitamina z Vito Bambino – prezentującą album „Kawalerka”.
  • Edyta Bartosiewicz i Majka Jeżowska – legendy polskiej muzyki.
  • Natalia Szroeder i Rubens – wnoszący energię i młodzieńczy duch do festiwalu.

Unikalna atmosfera i wyjątkowa lokalizacja

Rodzinna atmosfera, bliskość jeziora i czyste powietrze tworzą wyjątkowy klimat Enea Edison Festival. Od sześciu lat festiwal utrzymuje wysoką pozycję na mapie wielkopolskich wydarzeń muzycznych, a jego unikalna, domówkowa atmosfera przyciąga licznych fanów.

Co przyciąga festiwalowiczów?

Jednym z kluczowych elementów przyciągających uczestników jest starannie dobrany line-up. Organizatorzy postawili na sprawdzonych artystów, takich jak Daria Zawiałow, Mrozu i Bitamina, którzy są nieodłącznym elementem festiwalu i zapewniają charakterystyczne brzmienia.

Program wydarzenia:

Na Main Stage wystąpią m.in.:

  • 5 lipca: Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Dawid Tyszkowski
  • 6 lipca: Daria Zawiałow, Bitamina, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia

Na Forest Stage, zlokalizowanej w cieniu drzew, usłyszymy m.in.: Paulę Biskup, Jacko Brango, Maksa Łapińskiego i innych. Szczegółowy harmonogram koncertów oraz informacje o biletach dostępne są na stronie www.edisonfestival.pl.

Bogata oferta muzyczna i inne atrakcje

Festiwal oferuje szeroki wachlarz muzycznych stylów – od popu, przez rock, po alternatywę i taneczne rytmy. Enea Edison Festival to również doskonała infrastruktura, pełne wykorzystanie przestrzeni Hotelu Edison oraz strefy relaksu z leżakami, miejsca na piknikowe koce i strefa rodzinna z atrakcjami dla najmłodszych.

W tym roku festiwal wprowadza Silent Disco by Enea, dostępne zarówno dla dzieci za dnia, jak i dla dorosłych wieczorem. Dla spragnionych rywalizacji przygotowano grę miejską, a Enea, sponsor tytularny, zaoferuje strefę z makijażami festiwalowymi, warsztatami z robienia wianków, gifbudkę oraz EKO warsztaty z lampionami słonecznymi.

Bilety

Bilety jednodniowe w cenie 199 zł i karnety w cenie 279 zł są dostępne na www.edisonfestival.pl. Dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat dostępne są bilety ulgowe. Wydarzenie organizuje agencja koncertowa Good Taste Production, a sponsorami są Enea, Hotel Edison, Gmina Tarnowo Podgórne, Koleje Wielkopolskie, Zimno i Crunships. Patroni medialni to wPoznaniu.pl i RMF Maxx.

Harmonogram Koncertów

5 lipca 2024: Mrozu, Edyta Bartosiewicz, Natalia Przybysz, Majka Jeżowska, Dawid Tyszkowski, Paula Biskup, Maks Łapiński
6 lipca 2024: Daria Zawiałow, Bitamina, Natalia Szroeder, Rubens, Kathia, Nita, Jacko Brango

Przygotujcie się na dwa dni pełne muzycznych emocji i niezapomnianych atrakcji w Baranowie!

ip
Fot: materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również