Newsello.pl

Eleven Bike Fest 2018 – poznaj szczegóły i występujących artystów!

Pod koniec czerwca, Wrocław po raz kolejny stanie się miejscem pełnym motocyklowej pasji i świetnej muzyki! Ten niezwykły zlot fanów motocykli o dobrych brzmień to coś, czego nie można przegapić!
Eleven Bike Fest 2018 – poznaj szczegóły i występujących artystów! [fot. materiały prasowe]
Eleven Bike Fest 2018 – poznaj szczegóły i występujących artystów! [fot. materiały prasowe]

Harley-Davidson Club Eleven zaprasza na IV edycję międzynarodowego zlotu muzyczno-motocyklowego Eleven Bike Fest 2018, który odbędzie się w dniach 22-25.06.2018 na Campingu Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu przy Al. Paderewskiego 35.W programie mnóstwo atrakcji oraz wspaniałe koncerty gwiazd międzynarodowej i polskiej sceny rockowej.

Co na Was czeka?

Zagrają m.in. brytyjska legenda Status Quo, niemiecki Axel Rudi Pell i brytyjski Paradise Lost. Polską scenę muzyczną reprezentować będą m.in. Big Cyc + przyjaciele, Acid Drinkers, Farben Lehre, Nocny Kochanek, Rebelianci, Mr. PollackTumblin' Flash (Tribute Rolling Stones) i The Walkers.

Bilety

Ceny biletów w przedsprzedaży:

  • 150 zł – przedsprzedaż – karnet na wszystkie dni festiwalu
  • 90 zł – przedsprzedaż – bilet jednodniowy

Ceny Biletów w kasach stadionu, w dniach trwania imprezy:

  • 180 zł – karnet na wszystkie dni festiwalu
  • 100 zł – bilet jednodniowy 

Przedsprzedaż dostępna w internecie i stacjonarnych punktach sprzedaży firmy Ticketmaster na terenie całej Polski (m.in. sklepy Empik, Saturn, Media Markt)

To nie wszystko!

Podczas wydarzenia, odbędzie się też mnóstwo konkursów. Nie zabraknie też specjalnych nagród dla uczestników imprezy. Motocykliści i fani dobrej muzyki nie mogą tego przegapić!

Więcej informacji, do znalezienia na stronie internetowej wydarzenia.

Zobacz, jak wyglądała zabawa w 2015:

  • https://wroclaw.dlastudenta.pl/muzyka/artykul/Eleven_Bike_Fest_za_nami_ZDJECIA,114078.html

Serdecznie zapraszamy!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

THREE DAYS GRACE

Three Days Grace w Polsce

Muzyka
piątek, 28 września 2018, 14:09
Three Days Grace wystąpią 23 października we wrocławskim A2 oraz dzień później, 24 października, w warszawskiej Progresji. Kanadyjska grupa rockowa przyjedzie do naszego kraju z nowym materiałem, albumem „Outsider”, który ukazał się na początku marca 2018.

Zobacz również