Newsello.pl

"Dziedzictwo. Hereditary" – zwiastun rzucającego na kolana horroru!

Każda rodzina ma swoje sekrety. Niektóre wiodą prosto do piekła... poznaj szczegóły dotyczące filmu, którym zachwyca się cały świat... jest też polski akcent!
"Dziedzictwo. Hereditary" – zwiastun rzucającego na kolana horroru! [fot. screen YouTube]
"Dziedzictwo. Hereditary" – zwiastun rzucającego na kolana horroru! [fot. screen YouTube]

Sensacja Festiwalu w Sundance. Horror okrzyknięty najstraszniejszym filmem ostatnich lat! Nowe dzieło producenta „Czarownicy” i „Split” zrobiło ogromne wrażenie na całym świecie, a już dziś, możecie zobaczyć jak prezentuje się na oficjalnym polskim zwiastunie! Warto też wspomnieć, że autorem fantastycznych zdjęć w filmie jest polski operator Paweł Pogorzelski.

W filmie wystąpią m.in Toni Collette („Szósty zmysł” – nominacja do OSCARA, „Mała miss”, „Był sobie chłopiec”, „Wesele Muriel”, „Hitchcock”); Gabriel Byrne („Podejrzani”, „I stanie się koniec”, „Ścieżka strachu”, „Człowiek w żelaznej masce”) i Alex Wolff („Jumanji: Przygoda w dżungli”, „Dzień patriotów”, „Moje wielkie greckie wesele 2”).

Opinie krytyków

– Arcydzieło współczesnego horroru! – Patrick Ryan, USA TODAY

– EGZORCYSTA nowej ery. Wykręca głowy do ostatniej kropli krwi. – Joshua Rothkopf, TIME OUT NEW YORK

– DZIECKO ROSEMARY 21 wieku! – Chris Bumbray, JOBLO’S MOVIE EMPORIUM

– Kreacja Toni Collette zasługuje na OSCARA! – Kristopher Tapley, VARIETY

Opis filmu

Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Dziedzictwo. Hereditary – zwiastun

Premiera już 22.06.2018!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również