Newsello.pl

Drugi zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino – Nienawistna ósemka, już jest!

15 stycznia w kinach pojawi się „Nienawistna ósemka”, ósmy z kolei film Quentina Tarantino.
nienawistna ósemka / fot. ip
nienawistna ósemka / fot. ip

To western, w którym występuje wielu wypróbowanych członków ekipy tego reżysera. Tarantino podkreślał, że jego główną dewizą przy kompletowaniu obsady jest nie nazwisko aktora, ale jak najlepsze dopasowanie wykonawcy do bohatera. – Coraz częściej myślę, że to, co po mnie pozostanie, to postaci, które wymyśliłem. I im przede wszystkim muszę być wierny – mówił. W filmie zobaczymy gwiazdy, m.in. Samuela L. Jacksona („Django”, „Avengers”, „Bękarty wojny”), Tima Rotha („Grace, księżna Monaco”, „Pulp Fiction”, „Wściekłe psy”) i Jennifer Jason Leigh („Synekdocha, Nowy Jork”), która u Tarantino gra po raz pierwszy.

Producent Richard N. Gladstein („Wściekłe psy”, „Pulp Fiction”, „Jackie Brown”) tłumaczył: – W „Nienawistnej ósemce” spotykamy się z grupą postaci skazanych na siebie, z testem ich lojalności i zasad, którymi się kierują. Współproducentka Stacey Sher („Pulp Fiction”, „Django”) dodawała: – Otrzymujemy analizę ludzkiej natury, niejako pod mikroskopem. To opowieść o granicach lojalności i o zdradzie.

Kilka lat po wojnie secesyjnej przez wietrzne pustkowia Wyoming podróżują łowca nagród John Ruth (Kurt Russel), znany jako „Szubienica”, oraz zbiegła przestępczyni Daisy Domergue (Jennifer Jason Leigh). Podczas zamieci śnieżnej trafiają do zajazdu, w którym spotykają tajemniczych nieznajomych. Gdy gwałtowna nawałnica uderza w górski przyczółek, podróżnicy zaczynają rozumieć, że szanse na dotarcie do miasta są niewielkie, a ich największym zmartwieniem nie jest bezwzględna pogoda, a towarzysze o nieczystych intencjach.

„Nienawistna ósemka” w kinach od 15 stycznia!

Zwiastun PL z serwisu Youtube: https://youtu.be/6c7Ixt4LSxQ

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również