Newsello.pl

Dni Teatru NZS UW – warszawskie święto sztuki!

Już w najbliższy weekend w Wolskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, na którym będziecie mieli okazję zobaczyć niesamowite spektakle, oraz porozmawiać z teatralnymi osobistościami.
Dni Teatru NZS UW – warszawskie święto sztuki! [fot. materiały prasowe]
Dni Teatru NZS UW – warszawskie święto sztuki! [fot. materiały prasowe]

Teatr to jedna z najstarszych i najszlachetniejszych przejawów ludzkiej twórczości, który przetrwał do dziś i nadal jest uważany za jeden z najbardziej wartościowych i godnych sposobów spędzania wolnego czasu. Specjalnie dla pasjonatów, oraz tych którzy chcą sobie przypomnieć jak to jest zobaczyć prawdziwy spektakl na deskach teatru, informujemy, że już 24 i 25 marca będzie mieć miejsce druga edycja Dni Teatru NZS UW na którą zaprasza Teatr 204 NZS UW i Wolskie Centrum Kultury!

O wydarzeniu

Podczas wydarzenia, które odbędzie się w Wolskim Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6 w Warszawie, zaprezentowane zostaną trzy premiery w reż. Mateusza Sołtysiaka tj. Małe zbrodnie małżeńskie, Moralność Pani Dulskiej, Nasze Miasto.

Ponadto odbędzie się też spotkanie z Sylwią Banasik, znaną między innymi ze Studia Accantus, a także Patrykiem Pawlakiem – aktorem i wokalistą. Będzie można obejrzeć również spektakle dwóch innych teatrów studenckich – Naprzeciwko i The Cheerful Hamlets, które zaprezentują #W oraz Suite Surrender. Wstęp jest bezpłatny!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/160656997907960/

Plan wydarzenia

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również