Newsello.pl

Dni Argentyńskie we wrocławskim Starym Klasztorze!

Na przełomie września i października restauracja Stary Klasztor zaprasza na kulinarno-muzyczną wycieczkę do odległej Argentyny!
Dni Argentyny
Dni Argentyny

Na przełomie września i października restauracja Stary Klasztor zaprasza na kulinarno-muzyczną wycieczkę do odległej Argentyny! 
W dniach 29.09-01.10.17 w naszym klubie królować będą prawdziwe południowoamerykańskie klimaty. W czasie tych trzech dni kucharze restauracji Stary Klasztor zaproponują Wam specjalnie przygotowane argentyńskie menu. I tak na przystawkę będziecie mogli spróbować burraty, chorizo czy też specjalnie wyselekcjonowanych serów, które z pewnością doskonale skomponują się z naszą propozycją znakomitych win argentyńskich.

Jako danie główne nasi kucharze zaproponują empanadas, choripan i oczywiście stek argentyński! 
Oprócz tego czeka Was moc muzycznych atrakcji – przez całe trzy dni nie rozstaniemy się z argentyńską muzyką, a wisienką na torcie będzie niedzielny koncert zespołu Orquestra Tipica Ciudad Baigón z samego serca Argentyny, który to zabierze Was w instrumentalny świat Buenos Aires i magicznego tanga...Zapraszamy!

Koncert:
Data: 1.10.17
Godz. 20.00
Miejsce: Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1Bilety:
80 zł – I miejsca,
65 zł – II miejsca,
50 zł - miejsca stojące (tańczące),
35 – wejściówki (studenci i uczniowie)


ip

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Wianki w Krakowie

Kraków zaprasza na Wianki

Muzyka
środa, 14 marca 2018, 08:15
Bitamina, Wojtek Mazolewski z projektem "Chaos pełen idei", Motion Trio, Rosalie., Marek Napiórkowski i Niechęć to pierwsi artyści, którzy wystąpią 23 czerwca podczas tegorocznych Wianków-Święta Muzyki.
Therion

Therion powraca do Polski!

Muzyka
wtorek, 13 marca 2018, 12:04
Już w połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu - THERION!

Zobacz również