Newsello.pl

Dawid Kwiatkowski wypuszcza nowy singiel „Beze mnie” [WIDEO]

Dawid Kwiatkowski zaskakuje fanów kolejną muzyczną niespodzianką. Po wielkim sukcesie albumu „POP ROMANTYKA”, artysta powrócił do studia z myślą o przygotowaniu reedycji płyty.
Dawid Kwiatkowski Fot: materiały prasowe
Dawid Kwiatkowski Fot: materiały prasowe

Jednakże, w trakcie pracy nad nowym materiałem, jego muzyczny kierunek ewoluował, co skutkowało naturalnym zakończeniem ery „POP ROMANTYKA” i otwarciem się na całkowicie nowe dźwięki. Nowy singiel „Beze mnie” jest wyraźnym znakiem nowego etapu w karierze Kwiatkowskiego.

Artysta podzielił się swoimi przemyśleniami na temat utworu:

“Udało mi się znaleźć pełną pewność siebie w dźwiękach i tekście. W tym utworze nie zadaję pytań słuchaczowi, nie zostawiam go w niepewności i raczej nie ukrywam się za metaforami. Opowiadam o swoich uczuciach i teraz czuję się pewnie. Już nie zastanawiam się, jak byłoby ‘Bez Ciebie’, po prostu wiem, jak jest ‘Beze mnie’.”

W utworze „Beze mnie” Dawid Kwiatkowski pokazuje dojrzałość i pewność siebie, co przekłada się na bezpośredni i autentyczny przekaz. Piosenka zaskakuje nie tylko nowym brzmieniem, ale również śmiałym podejściem do wyrażania emocji.

Teledysk do „Beze mnie” jest już dostępny w sieci, a fani mogą zanurzyć się w nowej wizji muzycznej Kwiatkowskiego. Singiel zapowiada kolejne niespodzianki i muzyczne eksperymenty, które artysta planuje na przyszłość. Tym utworem Kwiatkowski otwiera nowy rozdział swojej kariery, pełen nowych dźwięków i emocji.

ip
Fot: materiały prasowe

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również