Newsello.pl

Cydr Lubelski zagra do tańca - zapowiedź cyklu eventów

Cydr Lubelski został sponsorem imprez „Tańcz Więcej”, podczas których znani polscy artyści prezentują autorskie sety DJ-skie.
Tańcz Więcej!
Tańcz Więcej!

- Oryginalne i świeże projekty muzyczne to natura Cydru Lubelskiego - podkreśla Robert Walewski, Brand Manager marki.

W ramach cyklu „Tańcz Więcej” Cydr Lubelski zaprasza na imprezy z Pauliną Przybysz (Rita Pax), Kubą Karasiem (The Dumpligs) i Piotrem Roguckim (Coma). Pierwsze wydarzenie już 28.01 w klubie Wytwórnia w Łodzi.

Z zespołami Rita Pax i The Dumplings Cydr Lubelski współpracował już w ramach swojej trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata.

- Muzyka to naturalne skojarzenie ze światem Cydru Lubelskiego. Nasza marka towarzyszy ludziom w wolnych chwilach, spędzanych właśnie przy muzyce, na imprezach, podczas wydarzeń kulturalnych – mówi Robert Walewski, Brand Manager. - Trasa koncertowa Cydr Lubelski Spragnieni Lata już na stałe wpisała się w nurt wakacyjnych festiwali muzycznych, ale chcemy być z fanami dobrych dźwięków przez cały rok. Wspieramy projekty, które wyróżnia świeżość, oryginalność i autentyczność.

TAŃCZ WIĘCEJ to jedna z odsłon ogólnopolskich eventów tematycznych skupiających się wokół kreatywnych form spędzania wolnego czasu - łączących miejsca, ludzi i spotkania. To alternatywa dla tradycyjnych weekendowych imprez tanecznych. Podczas „Tańcz Więcej” swoje ulubione taneczne rytmy serwują artyści na co dzień nie zawsze kojarzący się z DJ-ską konsolą.

O gorącą atmosferę na parkietach zadbają: utalentowany kompozytor i producent młodego pokolenia, znany z nagradzanego m.in. Fryderykami duetu The Dumplings – Kuba Karaś oraz znana z takich projektów jak Sistars czy Rita Pax Paulina Przybysz. Ta dwójka, grając na jednej scenie podczas 4. edycji trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata już raz udowodniła, że reprezentując odmienne gatunki muzyczne można doskonale łączyć publiczność i porywać ją do wspólnej zabawy. W tym zadaniu muzyków wspierać będzie aktor, tekściarz, wokalista i frontman zespołu Coma Piotr Rogucki.

- TAŃCZ WIĘCEJ to nasza osobista lista największych tanecznych hitów. Zagramy nowości i stare dobre klasyki, dźwięki, które płyną prosto z naszej muzycznej energii. Wszystko, co radosne i inspirujące – zapowiadają artyści.

Zabrzmią autorskie interpretacje coverów, własne numery muzyków i – jak zapowiada Paulina Przybysz – premierowe utwory w niepowtarzalnych, improwizowanych wersjach.

Każdej imprezie towarzyszyć będą strefy orzeźwienia Cydr Lubelskiego. - W Łodzi, Wrocławiu i Warszawie zaserwujemy orzeźwiający zastrzyk pozytywnych emocji i energii. Rozgrzejemy się przed festiwalowym latem – zachęca Robert Walewski.

Muzyczno-taneczny rozkład jazdy:

28.01 Łódz, klub Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, godz. 21.00, zagrają: Kuba Karaś, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki
11.02 Wrocław, Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15, godz. 21.00, zagrają: Kuba Karaś, Paulina Przybysz, Marcelina
04.03 Warszawa, Rejs, Płyta Desantu, godz. 21.00, zagrają: Kuba Karaś, Paulina Przybysz, Piotr Rogucki

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nadciąga Przegląd Kapel Studenckich 2018 [fot. materiały prasowe]

Nadciąga Przegląd Kapel Studenckich 2018

Muzyka
czwartek, 12 kwietnia 2018, 20:16
Młoda energia i muzyka to połączenie, dzięki któremu powstało wiele wspaniałych zespołów, których wielkie hity są znane do dziś. Oto szansa by posłuchać artystów z potencjałem!
Kayah – "Po co" w wersji akustycznej! [fot. screen YouTube]

Kayah – "Po co" w wersji akustycznej!

Muzyka
wtorek, 03 kwietnia 2018, 09:53
Wielki przebój znanej polskiej artystki powraca, tym razem w odświeżonej wersji, specjalnie dla Meloradia w którym piosenkarka prowadzi swój autorski program muzyczny.

Zobacz również

Wianki w Krakowie
Muzyka
środa, 14 marca 2018, 08:15

Kraków zaprasza na Wianki

Bitamina, Wojtek Mazolewski z projektem "Chaos pełen idei", Motion Trio,...
Therion
Muzyka
wtorek, 13 marca 2018, 12:04

Therion powraca do Polski!

Już w połowie marca do Polski powróci legenda symfonicznego metalu...