Newsello.pl

Corona Sunset Session startuje już 9 sierpnia

Słoneczna plaża, wspaniała muzyka, dwa dni niesamowitych przeżyć. Od 9 do 10 sierpnia będziecie mogli usłyszeć znane polskie zespoły i wielu wspaniałych wokalistów.
Corona Sunset Session
Corona Sunset Session

Corona sunset session to słoneczna plaża, wspaniała muzyka, dwa dni niesamowitych przeżyć – na największej plaży we Wrocławiu HotSpot klimatyczny beach bar zamieni się w festiwalową przestrzeń. Od 9 do 10 sierpnia będziecie mogli usłyszeć znane polskie zespoły i wielu wspaniałych wokalistów. W trakcie wydarzenia niczego Wam nie zabraknie, wszystko  zostanie urozmaicone strefą foodtruckową, orzeźwiającymi napojami i niepowtarzalną atmosferą. Wrocławska plaża przez cały letni okres jest najlepszym miejscem na wakacyjny odpoczynek, a festiwal będzie jeszcze większym urozmaiceniem dla mieszkańców Wrocławia i nie tylko. 

Najlepsi muzycy na wrocławskiej plaży

Festiwal Corona sunset session spowoduje, że w jednym miejscu znajdzie się szeroka gama niezwykłych polskich muzyków. Wystąpią takie gwiazdy jak Daria Zawiałow, Mela Koteluk, Paulina Przybysz – charyzmatyczne piosenkarki, które wypełniają scenę niezwykłymi brzmieniami, przyciągając wszystkich zwolenników muzyki alternatywnej. W trakcie festiwalu nie zabraknie również polskich zespołów, które skradły serca słuchaczy. Wystąpi grupa Micromusic z niezwykłą wokalistką na czele Natalią Grosiak. Znani są z takich utworów jak Takiego chłopaka, Na krzywy ryjczy Tak mi się nie chce. Usatysfakcjonowani będą również zwolennicy elektronicznych brzmień, kiedy na scenie zaprezentuje się młody zespół  o wyrazistym charakterze Notopop. Usłyszycie także hip-hopowe utwory, które zaprezentują Fisz Emade Tworzywo i Otsochodzi oraz wrocławski zespół Hello My Sunshine, który był w półfinale programu Must Be The Music.

Festiwal pełen atrakcji

Festiwal został przygotowany na miarę wielkich wydarzeń. W trakcie eventu będą dostarczone różne formy atrakcji dla wszystkich. Oprócz najważniejszej części w głównej strefie muzycznej, uczestnicy będą mieć możliwość oddać się w tańcu z różnorodną muzyką w strefie silent disco. Dla osób, chcących ćwiczyć swoje umiejętności manualne, będzie przeznaczona strefa warsztatów plastycznych. Dodatkowo zostaną przygotowane przestrzenie sportowe dla aktywnych, do wykonania warkoczy i makijażu festiwalowego, do zabawy klockami XXL, ale również strefa chillu dla osób, które chcą w słońcu, na leżaku rozkoszować się niezwykłym klimatem. Organizatorzy sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie, zarówno Ci najmłodsi, jak i starsi. 

Wygoda dla uczestników

Lato już w pełni daje o sobie znaki, dlatego warto zarezerwować dwa dni w czasie wielkiej uczty muzycznej Corona sunset session. Organizatorzy wychodzą naprzeciw uczestnikom i umożliwiają kupno biletów grupowych oraz proponują obniżone ceny biletów dla dzieci od lat 4 do 10. Zatroszczyli się również o tych niepewnych, którzy chcą kupić bilet tylko jednodniowy. Osoba posiadająca taki bilet, nie musi informować, w który dzień chce go wykorzystać. To będą dwa niezwykłe dni, które pozwolą Wam oderwać się od zwykłej rzeczywistości i ponieść się muzycznym wibracjom. 

Koncerty:
Data: 9-10.08.2019
Miejsce: Wrocław/Hotspot plaża

Bilety:

II TURA (16.05 – 01.08)

1 dniowy:

 • 80 pln osoba dorosła
 • 40 pln dzieci 4-10 lat
 • 400 pln grupowy (6 osób)

2 dniowy:

 • 140 pln osoba dorosła
 • 70 pln dzieci 4-10 lat
 • 700 pln grupowy (6 osób)

III TURA (02.05 – 09.08)

1 dniowy:

 • 95 pln osoba dorosła
 • 44 pln dzieci 4-10 lat
 • brak możliwości zakupu biletu grupowego

2 dniowy:

 • 160 pln osoba dorosła
 • 80 pln dzieci 4-10 lat
 • brak możliwości zakupu biletu grupowego

ip
Fot: Materiały Organizatora 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również