Newsello.pl

"Cień Rycerza" – kolejny tom wyjątkowej serii już wkrótce trafi do sprzedaży!

Wielkie Płaszcze powracają! Cień rycerza, druga część serii "Wielkie Płaszcze", trafi do sprzedaży już na początku kwietnia. Dowiedz się więcej o autorze tej niezwykłej historii i o tym co czeka jej bohaterów w nadchodzącej książce!
"Cień Rycerza" – kolejny tom wyjątkowej serii już wkrótce trafi do sprzedaży! [fot. materiały prasowe]
"Cień Rycerza" – kolejny tom wyjątkowej serii już wkrótce trafi do sprzedaży! [fot. materiały prasowe]

4 kwietnia do księgarń trafi drugi tom „Wielkich Płaszczy” – niezwykłej serii fantasy spod znaku płaszcza i szpady autorstwa Sebastiena de Castella.

O Autorze

Sebastien de Castell jest kanadyjskim pisarzem, którego debiut, a zarazem pierwszy tom serii pt. Ostrze zdrajcy był nominowany między innymi do Goodreads Choice Award w kategorii najlepsze fantasy.

Cień Rycerza

W Cieniu rycerza poznamy dalsze losy bohaterów znanych z Ostrza zdrajcy: Falcia, Kesta i Brastiego – legendarnych wędrownych trybunów, którzy mają za zadanie zaprowadzić sprawiedliwość w przeżartej intrygami i korupcją Tristii. Oprócz licznych przeciwników, z owianymi złą sławą dashini na czele, muszą się zmierzyć z reputacją zdrajców. Stawką jest życie prawowitej dziedziczki królestwa, której pretensja do tronu wyraźnie zawadza książętom zdeterminowanym, by zachować władzę w swoich skorumpowanych księstewkach. Czy legendarnym trybunom uda się ochronić królewski czaroit? A może powstrzyma ich Lament Wielkich Płaszczy?

I tym razem w powieści nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i doskonałego humoru charakterystycznego dla prozy de Castella.

Cień Rycerza – opinie

Sama radość – sequel lepszy niż część pierwsza. Pierwszorzędna opowieść, pierwszorzędna przygoda… pierwszorzędna książka i kropka!

Conn Iggulden, autor bestsellerowej serii „Imperator”

Pełna wartkiej akcji… Wręcz sama się czyta… Obficie podlana czarnym humorem…

Joanna Kułakowska „Nowa Fantastyka” o Ostrzu zdrajcy

Zamów:

  • http://www.empik.com/wielkie-plaszcze-tom-2-cien-rycerza-de-castell-sebastien,p1147131602,ksiazka-p

Dowiedz się więcej na:

  • www.decastell.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne [fot. unsplash.com - autor: Fatih Kılıç]

3 powody, dlaczego warto pójść na warsztaty teatralne

Kultura
wtorek, 24 września 2019, 11:03
Często chodzisz do teatru na różne spektakle? A może dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z teatrem? W każdym z tych przypadków doskonałym pomysłem może być udanie się na warsztaty teatralne!

Zobacz również