Newsello.pl

Bracia Kacperczyk kolejnymi gośćmi Juwenaliów UEK! [WIDEO]

Kacperczyk rozgrzeją atmosferę na Juwenaliach UEK 2024! To będzie niesamowity koncert!
Kacperczyk Juwenalia UEK 2024
Kacperczyk Juwenalia UEK 2024

Bracia Kacperczyk dołączają do grona artystów, którzy pojawią się na scenie Koncertu Głównego podczas XV. edycji Juwenaliów UEK! Ich występ odbędzie się 10 maja. Bądźcie gotowi na niezapomniane wydarzenie!

 

Pokolenie Końca Świata, czyli o dorastaniu

Po dołączeniu do SBM Label, duet Kacperczyk zdobył ogromną popularność na polskiej scenie rapowej. Z trzema albumami na koncie, ich ostatni, zatytułowany „Pokolenie Końca Świata”, zdobył ogromną popularność, lądując na pierwszym miejscu list sprzedaży w minionym roku. Ich przebojowe utwory, takie jak „Jakbym zjadł mentosy i popił je colą”, znane wszystkim „Sebiksy” czy „Artysta z ASP” oraz „Brejdaki”, podbiły serca słuchaczy na platformach streamingowych, zdobywając miliony wyświetleń.

 

Skąd wziął się fenomen braci?

Kacperczyk podbili serca słuchaczy swoją wrażliwością, zabawą muzyką oraz tekstami, które odzwierciedlają trudy współczesnego życia młodych ludzi i ich dorastania. Nie ma wątpliwości, że bracia Kacperczyk to więcej niż tylko zespół muzyczny – są symbolem młodzieńczego zapału, kreatywności i świeżości w polskiej muzyce. Wkraczając na scenę z wielką energią, ta utalentowana dwójka braci szczególnie oczaruje juwenaliową publiczność!

 

Kacperczyk, Żabson i wiele innych niezwykłych występów

Jacy artyści wystąpią na Juwenaliach UEK? Line-up Juwenaliów UEK 2024 obiecuje niezwykłą mieszankę gatunków muzycznych. Na scenie Koncertu Głównego zobaczymy nie tylko braci Kacperczyk i Żabsona, ale także inne popularne gwiazdy zarówno z Polski, jak i spoza jej granic. Organizatorzy zapewniają, że to dopiero początek ogłoszeń, więc uczestnicy mogą spodziewać się jeszcze więcej ciekawych artystów.

Juwenalia UEK to świetna rozrywka dla fanów koncertów, ale także bogata oferta wydarzeń i atrakcji. Podczas tego wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie! To doskonała okazja, by odpocząć od studiów i spędzić czas razem, czerpiąc radość z różnorodnych aktywności i niesamowitych koncertów.

 

 

 

Fot: Materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również