Newsello.pl

Blood Brothers – Official Iron Maiden Tribute Band zagra w Starej Piwnicy!

WROCKfest zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Gitarowe Przeboje Wszech Czasów!
Blood Brothers  – Official Iron Maiden Tribute Band zagra w Starej Piwnicy!
Blood Brothers – Official Iron Maiden Tribute Band zagra w Starej Piwnicy!

22 marca w klubie Stara Piwnica w koncercie Tribute To Iron Maiden wystąpi zespół Blood Brothers  - Official Iron Maiden Tribute Band!

Blood Brothers
Nasi sąsiedzi z Ukrainy, cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu, postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę "pogo do Iron Maiden". I wyszło im to tak dobrze, że noszą oficjalnie zatwierdzone miano "Official Iron Maiden Tribute Band"!

Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa petarda, która rozrusza nawet nieboszczyka. Ich występ to także spektakularne sceniczne szoł przy muzyce Iron Maiden, która tym pięciu chłopakom sprawia niesamowitą radość.

Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend, ale w bardziej kameralnych okolicznościach.

Na koniec dodać należy, że chłopaki mieli zaszczyt supportowania gwiazd takich jak Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, Enter Shikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger.

Koncert – informacje!

  • Data: 22.03.18
  • Godzina: 20:00
  • Miejsce: klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
  • Bilety: 30 zł - przedsprzedaż, 35 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce, oficjalnej stronie internetowej Starej Piwnicy, oraz w serwisach biletin, ticketpro, eventim i biletyna. Rezerwacje: bilety@o2.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również