Newsello.pl

Bella i Sebastian 3 – fragment filmu i nauka o szacunku do zwiarząt

Już od najmłodszych lat, ludzie powinni być uczeni odpowiedniego podejścia do zwierząt. Pomóc może w tym 3. część ukochanego przez Polaków cyklu o przyjaźni chłopca i jego ukochanego psa!
Bella i Sebastian 3 – zobacz plakat i oficjalny polski zwiastun! [fot. screen YouTube]
Bella i Sebastian 3 – zobacz plakat i oficjalny polski zwiastun! [fot. screen YouTube]

22 maja, obchodzilismy Ogólnopolski Dzień Prawa Zwierząt. To wyjątkowe święto, zostało ustanowione przez Klub Gaja na pamiątkę przyjęcia przez polski Sejm Ustawy o ochronie zwierząt.

Już pierwszy artykuł ustawy informuje nas, że zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.

Zobowiązuje ona także organy administracji publicznej do podejmowania działań na rzecz ochrony zwierząt i współdziałanie w tym zakresie z odpowiednimi instytucjami i organizacjami.

Warto, aby już od najmłodszych lat edukować dzieci, że zwierzęta to nie zabawki. Tym bardziej, że niejednemu dorosłemu również przydałaby się  taka nauka… i jak zawsze, z pomocą przychodzi tutaj kultura!

Bella i Sebastian 3

Już wkrótce, bo 31 maja, na ekrany kin wejdzie kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku.

Bella i Sebastian 3 to mądra i wzruszająca opowieść o wyjątkowej przyjaźni, która połączyła ze sobą nastoletniego chłopca i jego psa. Tym razem dzielny Sebastian będzie musiał obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela. 

W sieci pojawił się właśnie premierowy fragment filmu, który da Wam przedsmak tego, co czeka na was w kinach.

Serdecznie polecamy ten film dla całej rodziny, na którym wszyscy będą się świetnie bawić i z którego wynieść można bardzo cenną naukę i na nowo odkryć w sobie miłość do zwierząt!

Fragment filmu

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18] [fot. materiały prasowe / Monolith Films]

Rozpruci na śmierć – zwiastun i fragmenty filmu [+18!]

Rozrywka
poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 11:05
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nadchodzącej komedii dla dorosłych, w której wystąpi m.in Melissa McCarthy o której przeczytacie tu kilka ciekawostek!

Zobacz również