Newsello.pl

Australijska sensacja Royel Otis wystąpi w Warszawie [WIDEO]

W ramach tej trasy, australijski duet wystąpi 7 listopada 2024 roku w warszawskim klubie Hybrydy.
Fot: Georges_Antoni/materiały prasowe
Fot: Georges_Antoni/materiały prasowe

Rozkwit kariery Royel Otis

Royel Maddell i Otis Pavlovic, od pięciu lat rozwijają swój unikalny styl muzyczny, który łączy melodyjny indie-pop z psychodelicznymi dźwiękami. Pierwsze trzy EP-ki, wydane w latach 2021 i 2022, zdobyły ogromne uznanie, przynosząc zespołowi międzynarodową sławę. W 2023 roku wydali debiutancki album „Pratts & Pain”, który zdobył ogromną popularność w Australii, zajmując pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów. Album ten przyczynił się także do 15 wyprzedanych koncertów w Australii.

Światowy sukces i uznanie

Royel Otis zdobyli ponad 140 milionów streamów na całym świecie, trafiając na wpływowe playlisty oraz uczestnicząc w programie Spotify RADAR. Zespół zyskał uznanie znanych dziennikarzy, takich jak Zane Lowe, Matt Wilkinson i Jack Saunders, oraz trafił na okładkę magazynu NME. O zespole pisano również w renomowanych magazynach, takich jak Vogue i GQ. Duet wystąpił na licznych festiwalach, w tym Reading and Leeds, Pukkelpop, Electric Picnic oraz Splendour in the Grass.

Ich cover utworu „Murder on the Dancefloor” Sophie Ellis-Bextor zdobył ogromną popularność na TikToku i zyskał uznanie samej artystki. Podobny sukces odniósł niedawno wydany cover piosenki „Linger” zespołu The Cranberries.

Niezapomniany koncert w Warszawie

Poprzednia europejska trasa koncertowa Royel Otis została wyprzedana, co sugeruje, że bilety na koncert w Warszawie 7 listopada 2024 roku w klubie Hybrydy również szybko się rozejdą. Bilety w cenie 130 zł są dostępne w sprzedaży na platformach Fource.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, GoOut.pl oraz Ticketmaster.pl. Warto pamiętać, że do cen biletów mogą być doliczone opłaty serwisowe.

Nie przegapcie szansy, aby zobaczyć na żywo jeden z najbardziej obiecujących zespołów z Australii, który swoimi wyjątkowymi brzmieniami podbija serca fanów na całym świecie.

ip
Fot: Georges Antonii/materiały prasowe

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również