Newsello.pl

Anatomia Rocka

Kompilacja SONY MUSIC / Rock Radio przedstawia Anatomię Rocka! Składanka już do nabycia.
fot. ip
fot. ip

Popularna rockowa rozgłośnia przygotowała dla swoich słuchaczy zestaw utworów, które każdego rozgrzeją do czerwoności. Wśród kawałków wybranych przez Monikę Piasecką, Cezarego Bielaka i Mariusza Stelmaszczyka, czyli trójkę niepokornych dziennikarzy stacji, których nazwiska są gwarancją najwyższej jakości, znalazły się największe gitarowe hity z lat 2014-2015 oraz legendarne hard rockowe przeboje z lat 60, 70, 80 i 90.

Anatomia Rocka to muzyczne spotkanie na szczycie, w którym udział biorą giganci muzyki rockowej oraz najbardziej obiecujące i ekscytujące kapele młodego pokolenia. Dzięki precyzyjnej selekcji na dwóch płytach z jednej strony znalazły się utwory Nothing But Thieves, KONGOS, Terrific Sunday, Kodaline i Panic! At The Disco, a z drugiej kawałki, które wykonywali Janis Joplin, Lou Reed, Motörhead, Screaming Trees oraz Korn. Dobór piosenek to prawdziwe mistrzostwo.

Taka lekcja anatomii na pewno odbije się szerokim echem!

Kompilacja Rock Radio Anatomia Rocka dostępna tutaj:

CD: http://smarturl.it/RR_AnatomiaRocka_CD
Digital: https://SonyMusicPoland.lnk.to/RR_AnatomiaRocka_Digital

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również